Anti-Ghosting klavye tavsiyesi

Bütçe
En ucuz şekilde
O zaman neden koymuşlar ki?

Onu redragona sormak gerek hocam. Hiçbir redragon klavyede G tuşuna makro atayamıyoruz yazılımdan. Ama onlar default olarak fonksiyon tuşları olarak geliyorlar. Yani F1-F10 arasını makro atayarak kullanıp g tuşlarını F tuşu gibi kullanabiliyoruz. Değişik bir layout oluyor ancak çok daha kullanışlı özellikle benim gibi bir MMORPG oyuncusu için.

Özellik dolu bir klavye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben sipariş edeceğim ama İncehesap Türkçe Q diyor bu ürünün Türkçe Q su yok normalde sol Shift tuşunun büyük olması lazım benim için solağımya biliyor musunuz acaba siz.
Hocam bu klavyede de ufak bir hatırlatma. Yazılımı olmasına rağmen g tuşları yazılım üstünden makro atanmıyor. Tıpkı brahmada da olduğu gibi. Onun yerine F tuşlarını makro olarak kullanıp g tuşlarını F tuşu olarak kullanabilirsiniz. En mantıklı çözümdür kendisi.

Hocam ben sipariş edeceğim ama İncehesap Türkçe Q diyor bu ürünün Türkçe Q su yok normalde sol Shift tuşunun büyük olması lazım benim için solağımya biliyor musunuz acaba siz.

Yeni konular

Geri
Yukarı