Anti-malware programı önerisi

Kaspersky, Malwarebytes, Norton. Bu 3'lüyü tercih ederim. Sadece bir virüsü temizleyip silecekseniz birini kurup tam tarama yapıp silin sonra diğerini kurun. Çakışabiliyorlar aynanda kullanınca. Ama günlük kullanım için arıyorsanız Kaspersky az sistemi zorlasa da işinizi görecektir.

Arkadaşlar Kaspersky , Norton antivirüs programıdır. Hatta Emsisoft antimalware (ücretli sürümü) denen program da bir antivirüs programıdır. Antimalware programları antivirüs yanında kullanılabilir. Antimalware için ise piyasada en başarılı olan program olarak lanse edilen Malwarebytes(ücretli sürümü) artık antivirüs programı olarak sayılmaktadır. Şu anda piyasada benim bildiğim 3 tane antimalware programı vardır . Bunlar : Roguekiller V13, gridinsoft anti-malware ve lmt antimalware üçü de pek başarılı değildir.

Ben Kaspersky kullanıyorum antivirüs olarak fakat kurulumu yaparken Malwarebytes ile çakıştı sanırım silmek zorunda kaldım ikisini aynı anda kullanmak için bir şey yapılabilir mi?

Ben Kaspersky kullanıyorum antivirüs olarak fakat kurulumu yaparken Malwarebytes ile çakıştı sanırım silmek zorunda kaldım ikisini aynı anda kullanmak için bir şey yapılabilir mi?

Yaparsınız Malwarebytes ayarlarına girin burada yazılımın denetim masasında antivirüs olarak gözükmesini engelleyen ayarın tikini kaldırın. Ayrıca ben olsam Ransomware koruma modülünü de kaldırırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı