Anti virüs önerisi

Ücretsiz olarak aşağıdakilerden biri olabilir.
  • Kaspersky Free
  • Comodo IS (Özel Yapılandırılmış)

Ücretli olarak ise aşağıdakilerden biri olabilir.
  • BitDefender
  • Norton Security
  • Kaspersky
  • F-Secure
Not : Sıralama yazılımların başarı sıralamasına göre değildir ve karışık sıralanmıştır.

Ücretsiz olarak aşağıdakilerden biri olabilir.
  • Kaspersky Free
  • Comodo IS (Özel Yapılandırılmış)

Ücretli olarak ise aşağıdakilerden biri olabilir.
  • BitDefender
  • Norton Security
  • Kaspersky
  • F-Secure
Not : Sıralama yazılımların başarı sıralamasına göre değildir ve karışık sıralanmıştır.
Sıralama olarak ne önerirsin tam olarak

Eset iyidir, fazla yük bindirmez ama virüs diye her şeyi karantinaya alması yada bütün bir hardiski boşaltması canımı sıktı.

Arkadaşlar merhaba, çok pahalı olmayan bilgisayarı iyi koruyan bir antivirüs uygulaması önerebilir misiniz?
Bence Eset Nod32 işini görür. 30 gün bedava kullanma hakkı veriyor. Ve güzel yanı o 30 günü eposta ile aktive ediyorsun. Tekrar tekrar atvide edebiliyorsun fakat uygulamayı silip tekrar yüklemen gerek. Uzun zamandır böyle böyle kullanıyorum. Gayet iyi koruyor ve kısmen beleşe getirmiş oluyorum.

Bence Eset Nod32 işini görür. 30 gün bedava kullanma hakkı veriyor. Ve güzel yanı o 30 günü eposta ile aktive ediyorsun. Tekrar tekrar atvide edebiliyorsun fakat uygulamayı silip tekrar yüklemen gerek. Uzun zamandır böyle böyle kullanıyorum. Gayet iyi koruyor ve kısmen beleşe getirmiş oluyorum.
güzel fikirmiş :D ben 32 tl ye 1 yıllık alırım uğraşmaya gerek yok xd

Kardşeim ben yıllardır antivirus yüklemeden çalışırım. Sebep? Gereksiz yere antivirus yazılımlarının donanıma yük bindirmesidir.

Kullandığın browsera Adblock eklentisini kur. Güvensiz indirmelerden uzak dur. Sana yeterli olur. İlla virüs programı kullanacak isen İhtiyaç duyduğun zamanlar da Malware yi indir yeter

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı