Anti-Virüs program önerisi

Hala ortada hiçbir kaynak yok... Sadece boş laf atıp tutuyorsunuz...
Hocam ben önermiyorum kullanan kullansın ama kaspersky varken avira kullanan da ne bileyim.
@The_TURK_TR @Heyotakire Virüs olduğuna dair bir kaynak gösterir misiniz? Avast!/AVG gayet başarılı.

Ben virüs olduğunu söylemedim sadece kötüler.

Hala ortada hiçbir kaynak yok... Sadece boş laf atıp tutuyorsunuz...
Ayrıca Avira ve Avast, Kaspersky'dan daha iyi AV ler.
Hocam Avira`yı kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ben ve bazı arkadaşlar programı silmeye çalışırken sorunlar yaşamışlardı. Yine size kalmış tabii.

Ben virüs olduğunu söylemedim sadece kötüler.
Sizin kotu dediğiniz program Kasperkay'dan daha başarılı, az araştırma yapın.
Hocam Avira`yı kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ben ve bazı arkadaşlar programı silmeye çalışırken sorunlar yaşamışlardı. Yine size kalmış tabii.
https://support.avira.com/hc/en-us/articles/360003162153-Uninstallation-of-Avira-for-Windows Özel kaldırma Tool'u bulunmakta.

Sizin kotu dediğiniz program Kasperkay'dan daha başarılı, az araştırma yapın.
Ben kullandım avirayı bilemem ama avast gerçekten virüs bilgisayarı çok zorluyor (boşta 98 derece gördüm) kendi kendine birşeyler yüklüyor ve bilgisayarımda hala kalıntıları var asla kullanmayın.

Termal macun bakımını yapmaz iseniz tabii ısınır...

Hem Bitdefender hem Avast kullanıcısıyım. Kesinlik ile Avast, Bitdefender'den çok daha hafif.
Dostum şuan boşta 35 40 derece bir şeyi neden bu kadar gözü kapalı savunursunuz anlamıyorum tamam EVRENİN EN İYİ anti-virüsü AVAST.

Yeni konular

Geri
Yukarı