Anti-Virüs uygulamanızı test edin!

Microsoft Edge ve Windows Defender:
aaaaaa.PNG

c.PNG

Anti-Virüs programım iyi, bilgisayarıma asla zararlı haşere sokmaz, güveniyorum diyorsanız eğer...
Buyurun, Anti-Virüs programınızı bir teste sokalım...

Vermiş olduğum linkler kesinlikle virüs içermez... Sadece Anti-Virüs programınızın duyarlılığını ölçer... Eğer Anti-Virüs programınız virüslü haşere bilgisayarınıza girmeden hatta linklere tıkladığınız anda alarm vermeye başlıyorsa ya da link adresini bloke ediyorsa işte Anti-Virüs programınız güvenilirdir...

Anti-Virüs programı test linkleri

bende direkt siteyi engelledi.

Eki Görüntüle 1124355

Kaspersky Security Cloud kullanıyorum.

Bunların pek test edilmesine gerek yok bütün antivirüsler bu dosyaları algılar eicar'ın test dosyası ile ölçmeye çalışmayın antivirüsünüzün kalitesini.
Avast'ı olan var mı? Bir deneyebilir mi?

VirusTotal'e at bak Avast engelliyor mu diye.
Merak ettim acaba engelleyecek mi? Diye.

Ama engeller bütün antivirüsler engeller gerçek bir virüs bile değil sadece bir test dosyası.

İlkini indirdim, masaüstüne çıkardım zipten. Önce masaüstüne ekstra bir dosya oluşturdu anında, sonra ikisi de kayboldu. Ancak Avast engellediğini sandı. Malwarebytes herhangi bir uyarıda bulunmadı.

EDIT: İkinciyi de IDM indirmeyi yakaladı ve indirdi. 3. ve 4. açılmadı.

Artık her ne yapıyorsa muhtemelen maruz kaldım. Dilerim ağır bir şey yaşatmazsın bana @DoruX

Eki Görüntüle 1124388
EICAR anti virüsleri test etmek için kullanılan bir virüs. Bir sıkıntı çıkarmıyor rahat olun.

Anti-Virüs programım iyi ,bilgisayarıma asla zararlı haşere sokmaz, güveniyorum diyorsanız eğer...
Buyurun, Anti-Virüs programınızı bir teste sokalım...

Vermiş olduğum linkler kesinlikle virüs içermez... Sadece Anti-Virüs programınızın duyarlılığını ölçer... Eğer Anti-Virüs programınız virüslü haşere bilgisayarınıza girmeden hatta linklere tıkladığınız anda alarm vermeye başlıyorsa ya da link adresini bloke ediyorsa işte Anti-Virüs programınız güvenilirdir...

Anti-Virüs programı test linkleri

Bende direkt siteyi engelledi.

Eki Görüntüle 1124355

Kaspersky Security Cloud kullanıyorum.
Konunun üzerinden zaman geçmiş ama bir sorma ihtiyacı hissettim. Bilgisyarda Bitdefender Total Security kullanıyorum. Birinci ve ikinci bağlantıları engelledi. Üç ve dördüncü bağlantıları ise açtı. Mobilde de Bitdefender var ama hepsini açtı. Hatta ilk bağlantıda dosya indirdi. Bana özel bir sorun mu? Yoksa tüm Bitdefer kullananlar için mi böyle? Elinde olanlar da bir test edebilir mi rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı