Antimalware executable kapatma

Yani bilmiyorum Defender Control indirdikten 2 gün sonra yavaşladı ondan dedim.

Hocam az önceki yolladığım siteyi okuyun ve Defender Control ile kapatıp geçin. Virüs değil, site zaten güvenilir. Kaldı ki onca zaman, her formatta kullandım. Defender dahil AV kullanmıyorum. Şu konuyu okuyun ekstra olarak.

@METANİC, bir tık ile yapabilecekken neden 40 takla atsın merak ediyorum gerçekten.

@Ablaci hocam dediğim yöntemi dener misiniz?

Hocam az önceki yolladığım siteyi okuyun ve Defender Control ile kapatıp geçin. Virüs değil, site zaten güvenilir. Kaldı ki onca zaman, her formatta kullandım. Defender dahil av kullanmıyorum. Şu konuyu okuyun ekstra olarak.

@METANİC, bir tık ile yapabilecekken neden 40 takla atsın merak ediyorum gerçekten.

Hocam belli ki arkadaş dediğiniz yöntemi denmek istemiyor. Bu yüzden neden olmasın. Hem çok da zahmetli bir işlem değil.

@Ablaci hocam dediğim yöntemi dener misiniz?

Hocam belli ki arkadaş dediğiniz yöntemi denmek istemiyor. Bu yüzden neden olmasın. Hem çok da zahmetli bir işlem değil.

Denemek istemiyor değil dostum. Kendisinin yanlış anladığı durumu düzelttim. Daha ne istiyor ki sence? Çok fazla çözüm istiyorsanız sizi işaretleyebilir problem yok. 😀

Denemek istemiyor değil dostum. Kendisinin yanlış anladığı durumu düzelttim. Daha ne istiyor ki sence? Çok fazla çözüm istiyorsanız sizi işaretleyebilir problem yok. 😀

Yok hocam çözüm istemekle alakası yok bunun. Yani isterse sizin dediğiniz programı yükleyip halletsin benim için sıkıntı yok. Ben sadece alternatif bir çözüm söyledim. Konu sahibi istediğini kullansın.

Yok hocam çözüm istemekle alakası yok bunun. Yani isterse sizin dediğiniz programı yükleyip halletsin benim için sıkıntı yok. Ben sadece alternatif bir çözüm söyledim.

Hocam yani bir daha ihtiyacı olsa yine oralara girip değer değiştirmekle uğraşacak. Bahsettiğim yazılım iki tık. Üzerinize geldiysem affedin. İyi günler dilerim.

Ben hep Defender Control ile yaptım. Bir zararı varsa da geçmiş olsun bana. Çok kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı