Antimalware Service Executable Bellek Kullanımı Azaltma

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Görev yöneticisine girip baktığımda direkt ilk sırada fotoğrafta kırmızı şerit ile gördüğünüz Windows'un Windows Defender'a ait bir yazılımı çıkıyor. Birkaç yerde baktım ve birkaç ayar göstermişler yaptım lakin gene de belleğin %51 ila %49'nu -hatta bazen %55'e de çıkıyor- kullandığını gördüm. Bunu nasıl azaltabiliriz? Tek çarenin kapatmak olduğu söyleniyor lakin elimde de bir antivirüs programı olmadığı için kapatmak istemiyorum. Bana çok zararı olmuyor aslında ama gene de beni rahatsız ediyor. Konu hakkında bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    151,8 KB · Görüntüleme: 191
Farklı bir güvenlik yazılımı kullanmanızı öneririm. İsteseniz söylerdiniz biliyorum fakat bu RAM kullanımı çok fazla. Bence farklı bir yazılıma geçip çözün sorunu.

Farklı bir güvenlik yazılımı kullanmanızı öneririm. İsteseniz söylerdiniz biliyorum fakat bu RAM kullanımı çok fazla. Bence farklı bir yazılıma geçip çözün sorunu.
Ya aslında Kaspersky kullanıyordum. Bir süre sonra kullanım süresi bitti daha da uğraşmamıştım sanırım beni kendisine tekrar mahcup edecek :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu uyguladım, baya oldu yapalı.
Direk kapatıyor, 10 MB bile RAM yemiyor.

Ya aslında Kaspersky kullanıyordum. Bir süre sonra kullanım süresi bitti daha da uğraşmamıştım sanırım beni kendisine tekrar mahcup edecek :)
O zaman şöyle alalım sizi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı