Çözüldü Antimalware service executable kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
görev.png

Selam ben oyun oynuyorum ve oyun kasmaya başladı. Görev yöneticisini açtım ve ekteki gibi 625 MB kullanıyor zaten virüs programı kullanıyorum Defender'ı kapattım olmadı nasıl yapabilirim?

Çözüm
En azından RAM bellek kullanımını düşürmek için koruyucunun gerçek zamanlı korumanın bulunduğu ayarların oradan tüm tikleri kaldırın. Çok lanet bir şey bazen de disk kullanımını %100 yaparakta gösteriyor kendisi.

Önceden denedim şimdi de denedim olmadı.

Zaten virüs kullanıyorsanız ondandır.

Windows Defender yerine başka bir antivirüs yazılımı kullanabilirsiniz. Kaspersky Security Cloud Free öneririm.

Zaten kullanıyorum. Ama Defender buşuna kastırıyor cihazımı.

Lanet olası uygulama 2 senemi verdim daha da kapatamadım laneti devre dışı bırakmak fayda etmiyor virüsün ta kendisi zaten.
Kendini sistem dosyası gibi gösteren bir virüs.
Bilgisayarımda hem Kaspersky hem de Comodo firewall var ve Defender devre dışı.
Şu zıkkım yüzünden anakart, HDD ve SSD değiştireceğim muhtemelen.

@epic games kullanıcısı, başka bir antivirüs yazılımı yüklediğinde Windows Defender'ın kapatılması gerekirdi. Nereden devre dışı bırakmaya çalışıyorsun?

@epic games kullanıcısı, başka bir antivirüs yazılımı yüklediğinde Windows Defender'ın kapatılması gerekirdi. Nereden devre dışı bırakmaya çalışıyorsun?

Gerçek zamanlı korumayı kapattığınız da düzeliyor mu?

En azından RAM bellek kullanımını düşürmek için koruyucunun gerçek zamanlı korumanın bulunduğu ayarların oradan tüm tikleri kaldırın. Çok lanet bir şey bazen de disk kullanımını %100 yaparakta gösteriyor kendisi.

Sorunu çözdüm ilk önce şu dosyayı indirip çıkartım. 👇
Sonra ilk önce aktif edip sonra geri kapattım, sorun düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.😄

Önceden denedim şimdi de denedim olmadı.

Zaten virüs kullanıyorsanız ondandır.

Windows Defender yerine başka bir antivirüs yazılımı kullanabilirsiniz. Kaspersky Security Cloud Free öneririm.

Zaten kullanıyorum. Ama Defender buşuna kastırıyor cihazımı.

Lanet olası uygulama 2 senemi verdim daha da kapatamadım laneti devre dışı bırakmak fayda etmiyor virüsün ta kendisi zaten.
Kendini sistem dosyası gibi gösteren bir virüs.
Bilgisayarımda hem Kaspersky hem de Comodo firewall var ve Defender devre dışı.
Şu zıkkım yüzünden anakart, HDD ve SSD değiştireceğim muhtemelen.

Gerçek zamanlı korumayı kapattığınız da düzeliyor mu?

Sorunu çözdüm ilk önce şu dosyayı indirip çıkartım. 👇
Sonra ilk önce aktif edip sonra geri kapattım, sorun düzeldi. Cevaplarınız için teşekkür ederim.😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı