Çözüldü Antimalware Service Executable nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ablaci

Hectopat
Selam ben Antimalware Service Executable'yi kapatmak istiyorum disk kullanımını çok arttırıyor nasıl kapatabilirim ve kapatırsam bilgisayarda bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• 1650192796937.png
    1650192796937.png
    3,6 KB · Görüntüleme: 19
Çözüm
Zaten tam olarak kapanmaz. Virüs programı varsa Defender devre dışı kalır. Bir de Defender Control ile yapılabiliyor fakat tavsiye etmem. Şahsen denediğimde Google servislerinde hata aldım. Yine de karar sizin hocam.
Zaten tam olarak kapanmaz. Virüs programı varsa Defender devre dışı kalır. Bir de Defender Control ile yapılabiliyor fakat tavsiye etmem. Şahsen denediğimde Google servislerinde hata aldım. Yine de karar sizin hocam.

Çözüm

Defender Control ile yapmayı neden önermiyorsunuz bir de disk kullanımını %100 yapıyor bu bilgisayarı daha çok yoruyor bir de bu kadar çok kullanması bilgisayarda virüs olduğna dair bir işaret mi?

Dediğim gibi hata aldım hocam. Virüs tespit ederse zaten uyarı verir. Temp klasörünü de silip deneyebilirsiniz. En azından buradaki dosyaları taramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı