Antimalware Service Executable nedir?

Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Görev Yöneticisi'ni açtığım zaman en üstte böyle bir uygulama beliriyor ve yaklaşık 200 MB gibi bir RAM kullanımı var. İsminden anladığım kadarıyla antivirüs programıyla bir bağlantısı var. Kapatırsam bir sıkıntı falan oluşur mu?

Dosya Ekleri

• 16563665860075899994730235043307.jpg
    16563665860075899994730235043307.jpg
    208,9 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba arkadaşlar, Görev Yöneticisi'ni açtığım zaman en üstte böyle bir uygulama beliriyor ve yaklaşık 200 MB gibi bir RAM kullanımı var. İsminden anladığım kadarıyla antivirüs programıyla bir bağlantısı var. Kapatırsam bir sıkıntı falan oluşur mu?

Windows güvenliğinin bir hizmetidir. Windows güvenliğini Defender Control programından kapatabilirsin ama Windows Defender virüs olarak algılar ve virüs yoktur. 1 yıldır kullanıyorum bir sıkıntısı yok programın.

Programı kendi sitesinden indirebilirsin: Defender-Control-sordum

Defender Control kullanarak kapatabilir veya KSC Free kullanarak 30-40MB bellek tüketimine sahip daha iyi koruma sağlayan bir alternatife geçiş yapabilirsiniz.

Windows güvenliğinin bir hizmetidir. Windows güvenliğini Defender Control programından kapatabilirsin ama Windows Defender virüs olarak algılar ve virüs yoktur. 1 yıldır kullanıyorum bir sıkıntısı yok programın.

Programı kendi sitesinden indirebilirsin: Defender-Control-sordum

Hocam indirme sitesinden indirdim WinRAR hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı