Antimalware service executable ve 30 tane Windows problem reporting

235863

Hectopat
Başlıkta dediğim gibi yaklaşık 30 tane Windows hata raporu açık ancak bir türlü kapatamıyorum. Bir de bununla birlikte herhangi bir uygulamayı açmaya çalışınca bu hatayı alıyorum. Hala çözemedim sabahtan beri her türlü çözümü denedim aranızda buna benzer bir şey yaşayıp çözen var mı?

Dosya Ekleri

• 12.PNG
    12.PNG
    8 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    89,9 KB · Görüntüleme: 31
  • 3.PNG
    3.PNG
    10 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta dediğim gibi yaklaşık 30 tane Windows hata raporu açık ancak bir türlü kapatamıyorum. Bir de bununla birlikte herhangi bir uygulamayı açmaya çalışınca bu hatayı alıyorum. Hala çözemedim sabahtan beri her türlü çözümü denedim aranızda buna benzer bir şey yaşayıp çözen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunları deneyiniz.

Bunları deneyiniz.

Attığınız videoları denedim(sonuncusunu izleme şansım olmadı) ancak olmadı ama bana nereden başlamam gerektiği hakkında bilgi verdiniz uzun bir süre internette gezip denedikten sonra sonunda düzelttim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı