Antivirüs "denetsuk" diye bir siteyi engellediğini söylüyor

diluc

Femtopat
Virüs programım sürekli dosya indirmeyi engelledik deyip denetsuk.com yazıyor. Sitenin anlamı ne? Tehdit edilmiştim kısa bir süre önce ardından bu tarz olaylar olmaya başladı. Anlamını biliyor musunuz bu sitenin?

Windows Security'den tam tarama yap eğer çok endişeleniyorsan ki ben çok da bir şey olacağını zannetmiyorum. Antivirüsün zaten engellemiş, cacheleri temizleyebilirsin browserındaki
Tehdit edildiğim için korktum aslında gerçekten yapıyorlar mı diye. Tamam yapacağım, teşekkür ederim.
Bilindik olmayan bir siteydi. Türkçe altyazılı bulmak istiyordum bir dizinin ve tek o site vardı.
Hangi site? Korsansa bazen arkaplanda böyle yönlendirme yapabiliyorlar.

uBlock Origin siteye gitmememi önerdi.

Bilindik olmayan bir siteydi. Türkçe altyazılı bulmak istiyordum bir dizinin ve tek o site vardı.
DiziBox, Yabancıdizi, Watchill, Dizilla gibi websiteleri bir çok kişi tarafından kullanılan ve en azından güvenli gözüken sitelerdir, oralardan izlemenizi tavsiye ederim. Paranız varsa Netflix, Amazon Prime vs. satın almak tabi ki de en uygun çözüm olacaktır. Ayrıca browserlar için antivirüs eklentilerini de kesinlikle kullanın ekstra olarak. (Örneğin Kaspersky)

DiziBox, Yabancıdizi, Watchill, Dizilla gibi websiteleri birçok kişi tarafından kullanılan ve en azından güvenli gözüken sitelerdir, oralardan izlemenizi tavsiye ederim. Paranız varsa Netflix, Amazon Prime vs. satın almak tabii ki de en uygun çözüm olacaktır. Ayrıca browserlar için antivirüs eklentilerini de kesinlikle kullanın ekstra olarak. (Örneğin Kaspersky)

Kaspersky kullanıyorum. Virüs taraması yaptım ama hiçbir sorun çıkmadı.
Açıklamada denetsuk.com'dan olduğu yazıyor.
Sonuç açıklaması: Engellendi
Tür: Yetkilendirilmemeiş yazılım indirmesi olasılığı
Neden: Bulut koruması

1626101707514.png

Bir sorun olmaz değil mi? Çok korktum şuan.

Kaspersky kullanıyorum. Virüs taraması yaptım ama hiçbir sorun çıkmadı.
Açıklamada denetsuk.com'dan olduğu yazıyor.
Sonuç açıklaması: Engellendi
Tür: Yetkilendirilmemeiş yazılım indirmesi olasılığı
Neden: Bulut koruması

Eki Görüntüle 1105051
Bir sorun olmaz değil mi? Çok korktum şuan.
Yetkilendirilmemiş yazılım büyük ihtimalle sisteme girmek için izin isteyen bir yazılım olabilir.

Birde böyle bir şey var. Başka bir şey bu da.
Eki Görüntüle 1105054
Eki Görüntüle 1105056
Nesne yolunda videobin falan yazıyor. Ve bilgisayarım kapalıyken olmuş bu...
Birinde saat farklı diğerinde değil, bilmiyorum.
Endişelenmenizi gerektirecek bir şey olacağını sanmıyorum. Aynı dediğim gibi Windows Security'i kullanarak tam tarama yapın eğer herhangi bir virüs çıkarsa çevrimdışı tarama ile Windows onu kendisi siler ki zaten antivirüs uygulaması bunları engellemiş.

Endişelenmenizi gerektirecek bir şey olacağını sanmıyorum. Aynı dediğim gibi Windows Security'i kullanarak tam tarama yapın eğer herhangi bir virüs çıkarsa çevrimdışı tarama ile Windows onu kendisi siler ki zaten antivirüs uygulaması bunları engellemiş.
Ben tehdit edilmiştim dediğim gibi hackleyeceğim falan denmişti ve korkmuştum. Hiçbir şekilde bir linke falan da basmamıştım bugünde basmadım ama bu tarz şeyler geldi. Bu hackleyeceğim diyen kişilerle alakası yoktur değil mi? Çünkü ben hiçbir linke basmadım ve kendiliğinden oldu bunlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı