Antivirüs hayat kurtarır

• Konuyu başlatan msn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 1B
İnsanları aşağılamak ve zarar görüp akıllanmalarını ummak yerine bildiklerini arkadaşlarınla paylaşırsan belki o bilinci oluşturabilirsin abicim.
Merhaba,

Ne kadardır forumda aktifsiniz bilmiyorum fakat tanıyan, az buçuk forumda gezinen herkes biliyor ki zaten yıllardır bu bölümde ben bunu yapmaya çalışıyorum. :)

Ayrıca mesajımda kimseyi aşağıladığımı düşünmüyorum, sözüm ortaya. Üstüne alınan alınsın, kendisine ders çıkarsın. Gerisine de karışmam :)

Antivirüs olarak sistemde sadece Defender var ama bütün klasörler istisna listesinde olduğundan kontrol edilmiyor, hiçbir şüpheli siteye girmediğim ya da korsan içerik kullanmadığım için hiç virüs sorunum yok. Hikayeli/Tycoon oyunlarında kullandığım trainer programı bile ücretli. :D

Mesaj atmak için atmışsınız izlenimi geldi. Ben oraya nasıl ulaşabilir ki demişim. Bilmiyorum demek ki, açıklayın nasıl bulaştığını.
Güvenlik kategorisinde araştırma yaptığınızda gerek Akil hocamın, gerek bu konuda bilgili diğer üyelerin verdiği bilgileri bulabilirsiniz. Biraz araştırmak yeterli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı