Antivirüs önerisi

Yakın zamanda bir antivirüs programına ihtiyacım olduğuna karar verdim. Yakın çevrem Kaspersky önerdi. Norton ve ESET öneren de oldu. Alabileceğim en iyi antivirüs nedir acaba?
Maddiyat sorun değilse ESET. Uygun fiyatlı olsun ve Parola yöneticisi ile VPN gibi şeyler de olsun diyorsanız Kaspersky. Çok sayıda cihaz desteği ve diğerlerine nazaran aşırı uygun fiyatlı olsun derseniz de Norton Deluxe.

Esette kalıyorum, öyleyse, hocam.
Şahsen mantıklı bence. Aşağıya takriben 1 aylık koruma istatisklerimi bırakıyorum. Diğer kullandığım antivirüslerde özellikle Kaspersky'de bu kadar yakalamıyordu. Ayrıca false positivelik de bir olay yok. Kullanım alışkanlıklarım da genelde dönemsel olarak falan da değişmez.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-02 003534.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-02 003534.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 19
Şahsen mantıklı bence. Aşağıya takriben 1 aylık koruma istatisklerimi bırakıyorum. Diğer kullandığım antivirüslerde özellikle Kaspersky'de bu kadar yakalamıyordu. Ayrıca false positivelik de bir olay yok. Kullanım alışkanlıklarım da genelde dönemsel olarak falan da değişmez.
Testlerde Kaspersky daha önde gözüküyor şu an.

Testlerde Kaspersky daha önde gözüküyor şu an.
Ben zaten kendi kullanım deneyimlerime istinaden bir fikir belirttim. Öte yandan az önce kontrol ettim öyle uçurum bir fark da yok. Ayrıca antivirüs meselesi çok fazla etkene bağlı şeyler. Herkesin ihtiyaçları için bu durum değişebiliyor tabii ki.

Geri
Yukarı