Antivirüs programı kaldırılmıyor

Hocam oyun yüklendiğinde izinsiz bir şekilde yüklendi. Çoğu konu da dendiği gibi silinmeme sorun var.

Normalde reklam çıkartır İngilizce yoksa veya takmamissan indir e basmissindir çünkü skip deme şansından var eğer karşına bu dediğim cikmadiysa siz sadece antivirusu virüs olarak değil yüklediğiniz şeyde zaten virüstür indirdiğiniz siteyi soyler misiniz?

Efenim, öncelikle bir virüs yüklemişsiniz ve asla unutmayın bir programı indirdiğinde yanında başka bir şey kuruyorsa bir virüsdür (eğer bilinen bir uygulama değilse) ki eğer zaten sizde de olduğu gibi silindiği halde kalıyorsa virüs olduğu muhtemeldir eğer antivirüsünüz varsa kullanın yoksa Malwarebytes, Kaspersky gibi antivirüsler öneririm umarım yardımcı olmuşumdur.
Doğrudur fakat reklam gibi bir şey olduğu için virüs olduğunu zannetmiyorum. Windows un kendi sıkıntısı olduğunu düşünüyorum. Eğer kaspersky kurulursa onu devre dışı bırakıcağım ,bekliyorum.

Arkadaşlar çözüm olarak güvenli moda girdim ve dosyasını sildim. Normalde ilk çık-gir yaptığımda düzelmedi ancak güvenli moda 2. çık-gir yaptığımda Windows kendi korumasını açmıştı ve programla beraber hizmet de silinmişti.
Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.

Arkadaşlar çözüm olarak güvenli moda girdim ve dosyasını sildim. Normalde ilk çık-gir yaptığımda düzelmedi ancak güvenli moda 2. çık-gir yaptığımda Windows kendi korumasını açmıştı ve programla beraber hizmet de silinmişti.
Yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.

Tekrar bir virüs taraması yapsanız iyi olur. Ama dosya kalıntıları kalmış olabilir onları silmeye de pek bir gerek yok virüs taramasından sonra.

Geri
Yukarı