Antivirüs Programı Önerisi

Arkadaşlar dediklerinizi kullandım ESET , Avast , Kaspersky ve Norton zararlı birşey bulamadılar. BitDefender kurmadım nedense sevmiyorum o programı :) AVG denemedim bir de onu kurup deneyelim bu kadar program virüs bulmadıysa sistem temiz anlamına mı geliyor ? Birde böyle yetmiyor diye okudum malware ve çerez virüsler oluyormuş onları da taramak için farklı programlar kullanmak gerekiyormuş ne kullanılabilir sizce ?

Arkadaşlar dediklerinizi kullandım ESET , Avast , Kaspersky ve Norton zararlı birşey bulamadılar. BitDefender kurmadım nedense sevmiyorum o programı :) AVG denemedim bir de onu kurup deneyelim bu kadar program virüs bulmadıysa sistem temiz anlamına mı geliyor ? Birde böyle yetmiyor diye okudum malware ve çerez virüsler oluyormuş onları da taramak için farklı programlar kullanmak gerekiyormuş ne kullanılabilir sizce ?
Ya iki sürücün varsa en temizi format zaten at kafan rahat bunun harici Ccleaner kurabilirsin.

Ya iki sürücün varsa en temizi format zaten at kafan rahat bunun harici Ccleaner kurabilirsin.

Daha bugün format attım sisteme hocam :) Windows 10 1809 kullanıyordum RAM kullanımı aşırı fazlaydı bir de sistem çok hantal ağır çalışıyordu temiz kurulum ile Windows 10 1709 kurdum sistem kendine geldi hız konusun da ayrıca RAM kullanımı da normal değerlere ulaştı.

Windows 10'nun kendi üzerinde mevcut olan defender firewall özelliği var koruma kalkanı olarakda oldukça etkili ancak sistem kaynaklarını fazla tükettiğinden ötürü ya deaktif konuma alınıyor yada farklı alternatif koruma antivirüs programlarına yöneniliyor.

Farklı ve işlevsel açıdan alttaki uygulamayı deneyebilirsiniz koruma yanında,sistem optimizasyon ayarlamaları temizlik araçlarıda mevcut bitdefender antivirus teknolojisini kullanmakta olduğu belirtilmekte.
Advanced SystemCare Ultimate
Antivirüs
Temizlik ve En İyileme
Hızlandırma
Alet Çantası
Kaynak

Geri
Yukarı