Antivirüs programlarının gücünün yetmemesi

CharonVI

Hectopat
Merhaba, Technopat'in güzide insanları;
Dün bana arızası olmayıp sadece virüslü olan bir laptop geldi bende temizler adama geri veririm dedim fakat işin tuhafı virüsü sildiğimde tekrar geri gelmesi. Kaspersky, Malwarebytes gibi ürünleri kullandım fakat sonuç fiyasko, her yeni başlattığımda bilgisayarı tekrardan geliyor. Bana yardımcı olur musunuz? Virüs mining virüsü bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Technopat'in güzide insanları;
Dün bana arızası olmayıp sadece virüslü olan bir laptop geldi bende temizler adama geri veririm dedim fakat işin tuhafı virüsü sildiğimde tekrar geri gelmesi. Kaspersky, Malwarebytes gibi ürünleri kullandım fakat sonuç fiyasko, her yeni başlattığımda bilgisayarı tekrardan geliyor. Bana yardımcı olur musunuz? Virüs mining virüsü bu arada.

Format atın. Tam olarak virüsü algılamıyor demek ki sadece belli bir kısımını silebiliyor.

Memory üstünde bir startup zararlısı var muhtemelen. Benzer durumlarda AV kullanmak yerine KVRT gibi araçlar kullanmayı tercih edin her zaman.

Memory üstünde bir startup zararlısı var muhtemelen. Benzer durumlarda av kullanmak yerine KVRT gibi araçlar kullanmayı tercih edin her zaman.

Teşekkür ederim KVRT duydum ama ne olduğunu bilmiyorum tam söyler misiniz?

Geri
Yukarı