Antivirüs projem nasıl?

Merhaba, ben 12 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum ve durumumuz çok kötü. Her neyse konuya gelelim.

Antivirüs programı kodladım özellikleri ise.

Özellikleri.
7/24 anlık tarama yapabiliyor.
İndirilen dosyalari tarıyor.
Normal .exe taraması var.
Bir şey indirirken internet kullanımını diğer uygulamalarda kısıtlayıp indirme hızınızı arttırıyor.

Bu konuda destek ve konuya yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Ekran goruntusu atin.
Hangi dili kullandiniz?
Test ettiniz mi?

12 yaşında olması gayet normal hocam zaten yaptığı projede gayet iyi ama durumumuz yok açıklamasını neden yaptığını anlayamadım.
Hocam uygulamadan para kazanmak istiyorum nasıl kazana biliceğimi sormak için belirttim aslında yanlış anladıysanız kusura bakmayin

Ben 12 yaşımda telefona MC kurmaya çalışıyordum bence çocuğun yaptığı gayet iyi.
teşşekurler

Merhaba, ben 12 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum ve durumumuz çok kötü. Her neyse konuya gelelim.

Antivirüs programı kodladım özellikleri ise.

Özellikleri.
7/24 anlık tarama yapabiliyor.
İndirilen dosyalari tarıyor.
Normal .exe taraması var.
Bir şey indirirken internet kullanımını diğer uygulamalarda kısıtlayıp indirme hızınızı arttırıyor.

Bu konuda destek ve konuya yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Ve artı bilgisayarın Windows 10 yani büyük ihtimalle durumun iyi.

İnternette her bir şey isteyecek kişi nedense bunu söylüyor duygu sömürüsü yapma.

Hocam o mantıkda demek istemedim özür dilerim. Bir şey istediğim yok, sadece şirket acacak param yok uygulamayi yaysam bir şey olur mu mantıgında gelir yapabilir miyim mantıgında soyledim.

Hocam o mantıkda demek istemedim özür dilerim. Bir şey istediğim yok, sadece şirket acacak param yok uygulamayi yaysam bir şey olur mu mantıgında gelir yapabilir miyim mantıgında soyledim.

He tamam yanlış anlamışım antivirüs konusunda sponsor lazım yoksa 1 indirmen bile olmaz. Para istiyorsan oyun yapmayı dene düzgün bir oyunsa Steam filan mağazaya kaydetmek için izin isteyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı