Antivirüs Sistemi Önerisi

Microsoft Security Essentials+Malwarebyte Anti-Malware. bence bu ikisini kurun. Haftada bir Anti-malware'i çalıştırırsınız. Microsft Security Essentials'da sisteminizi kasmaz.

Aynı sorunla ben de karşılaşmıştım. ESET destek tarafından bana atılan mail şu şekildeydi, belki senin de işini görür:

"Kullandığınız işletim sistemi nedir? Eğer bilgisayarınızda kurulu başka bir antivirüs programı varsa veya daha önce ESET ya da başka bir antivirüs programı kurulup tüm dosyaları tam olarak silinememişse çakışma yapmış olabilir.
http://dosyalar.stratus.com.tr/removals/ESETUninstaller.exe adresinden programı indirip güvenli modda çalıştırarak ESET'i tamamen kaldırıp baştan kurmayı deneyebilirsiniz. Sorununuz devam ederse ESET destek hattından 7/24 destek alabilirsiniz."

Ben PC'de oyun çok oynuyorum o nedenle performans ve güvenlik konusunda en iyi ESET, onu kullanmaya devam ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı