Antivirüs tavsiyesi verebilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

010199

Hectopat
Daha fazla  
Norton, BitDefender, Kaspersky gibi Antivirüs yazılımlarından hangisini tercih etmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton iyidir ama bilgisayar kasar... Kendim de lisanslı kullandım. BitDefender iyi diyorlardı.

Yeni ve performanslı bir sisteminiz varsa Kaspersky Internet Security'i tavsiye ederim. Koruma olarak Norton'dan bir tık önde. Ancak Norton Internet Security THE_MILLER'ın dediği gibi en performanslı yazılımlardan. 512 MB RAM'li dandik netbook'da bile güzel şekilde çalıştırmayı başardım.

Sistemim performanslı. Şu an Bitdefender 2015 kullanıyorum. Güvenlik konusunda hiçbir sıkıntı henüz olmadı. internet koruması, siteleri taraması bayağı iyi geldi. McAfee kullanıyordum. Sanki adamlar sırf arayüz yapmışlar da gerisi boş gibi geliyordu ama Bitdefender'ın arayüzünün kolay olması, internetteki reklamları engellemesi, dosyaları karantinaya alması vesaire iyi geldi bana. Virüs taramasını da hızlı yapıyor. Eğer şansım ve vaktim olursa Norton ve Kaspersky'de satın alıp denemeyi düşünüyorum.

AVG kullanıyorum. Bilgisayar hiç kasmıyor ve virüs bulma konusunda da gayet iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı