Antivirüs tavsiyesi

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba arkadaşlar. Ben Windows 10'a modem sorunu yüzünden geçemiyordum. Fakat çözümünün sadece bir firmware güncellemesi olduğunu öğrendim. TTnet yazılımını indirip modemin firmware güncellemesini yaptım. Windows 10 kurduktan sonra tedbiri elden bırakmamak için antivirüs kuracağım. Hangi markayı tavsiye edersiniz? Bir de internetten güvenli bir şekilde nereden lisans alabilirim?

Ben 4 aydır 360 Total Security kullanıyorum. Gayet de memnunum. Hem sadece virüslerden korumuyor, bilgisayarı da hızlandırıyor. Eskiden 2,5 dakikada açılan bilgisayarım şu an 30 saniyede açılıyor. Ücretsiz olması da ayrı bir güzelliği.

Böyle 1000 tane konu açıldı. Onlara bakarsanız cevabın Kaspersky olduğunu görebilirsiniz.
Herkes Kaspersky öneriyor ama ben pek ısınamadım ona. 360'tan önce onun deneme sürümünü kullanıyordum. Yükledikten 10-20 dakika sonra falan bir tane virüs resmen elini kolunu sallaya sallaya bilgisayarıma girdi. Belki deneme sürümü olduğu için öyle olmuştur ama ben yine de ısınamadım.

Comodo Free Antivirüs iyidir. Ben kullanıyorum memnunum. Bir dene derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı