Antivirus Programı Önerisi

Noixol

Hectopat
Antivirus olarak uygun fiyatlı ne önerirsiniz? Antivirüse para vermeye değer mi yoksa ücretsiz versiyonları kalıcı olarak iş görür mü?

Hiç değmez mi? :)
Hackerlere yüzlerce dolar "fidye" ödeyeceğinize, kaiteli bir AV'ye vereceğiniz paraya oldukça değer.
Üstelik, sağlam bir koruma varsa hiç telaş da olmazsınız 😉

Son düzenleme:
Antivirüs yazılımlarına vereceğiniz para ile ek güvenlik duvarı, aile koruması, güvenli dosya silici, VPN gibi pek de gerekli olmayan özellikleri elde edersiniz. Hele ki Kaspersky' nin ücretsiz versiyon çıkarmasından sonra ben antivirüs satın almayı fetiş malzemesi gibi görüyorum.

KSC Free
CIS (HIPS kapalı, Auto-sandbox açık)
360TS + Voodoshield + NVTOSA

Sadece farklı kombinasyonlar deneme zevki için bile bir antivirüs satın alınmaz. Ayrıca yukarıda verdiğim son kombinasyon bilgisayarınızı adeta bir kaleye dönüştürecektir, hem de performansa minimum etki ile. Bir de Sys Hardener çaktın mı üstüne, harika.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim sürekli kaspersky önerdiğime bakmayın. Out of the box olarak en makul antivirüs olduğundan öneriyorum.

Ne önerirsiniz diye sormaya gerek yok sanırım.
Kullandığımı. Yani Kaspersky İnternet Security 2019 Öneririm :)
Sizce Kaspersky "Temel PC Koruması" yeterli mi?
"Size" demişsiniz ama. "Sizce" demek istediniz galiba :)
"Temel PC Koruması" Derken, Büyük ihtimalle "Antivirüs" versiyonundan bahsettiğinizi düşünüyorum :)
Antivirüs yerine, İnternet Security sürümünü kullanmanızın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum 😉

Kullandığımı. Yani Kaspersky İnternet Security 2019 Öneririm :)

"Size" demişsiniz ama. "Sizce" demek istediniz galiba :)
"Temel PC Koruması" Derken, Büyük ihtimalle "Antivirüs" versiyonundan bahsettiğinizi düşünüyorum :)
Antivirüs yerine, İnternet Security sürümünü kullanmanızın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum 😉
Evet, küçük bir yazım yanlışım olmuş. Düzelttim.

Sizce Kaspersky "Temel PC Koruması" yeterli mi?
Temel korumayı her şirketin AV ürünü sağlar. Biraz daha kapsamlı korumayı IS ürünleri sağlar. Biraz daha fazla ve şifre güvenliği istiyorsan daha gelişmiş yazılımları var onları kullanırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı