Antivürüs ile Windows Defender Birlikte Çalışır mı?

mehmetymeydan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Windows 10'a yeni geçtim. İçinde "Windows Defender" yüklü olarak geldi. Ben yıllardır Avast kullandığım için yine Avast' ı kurdum. Kurulum sırasında herhangi bir hata almadım. Ancak yine de aklıma takıldı, sizce "Windows Defender" tamamen kapatmalı mıyım? İkisinin birlikte çalışmasının bir mahsuru var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Antivirüs programı kurulduğunda Windows Defender kendisini otomatik olarak kapatır. Denetim Masası->Sistem ve Güvenlik->Güvenlik ve Bakım kısmından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Avast kesinlikle kullanmayın. Berbattır. Sistemi yoruyor. Virüs bulma konusunda iyi değildir. Bulsa bile silemeyeceği virüs çoktur. Panda Free Antivirüs kullanmanızı tavsiye ederim. Linkteki son sürümdür. http://acs.pandasoftware.com/Panda/FREEAV/Promo/FREEAV.exe

"Windows Defender" tamamen kapatmalı mıyım? İkisinin birlikte çalışmasının bir mahsuru var mı?
Senin kapatmana gerek yok eğer kendin açmaya çalışmadı isen. Otomatik kurulduğunda devre dışı kalır zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı