Antrenmanlarla Matematik 2 mi yoksa Aktif Matematik mi?

Rediph

Hectopat
Yer
İstanbul
Antrenmanlarla matematik 1'i bitirmek üzereyim, çok fazla bir konu kalmadı. Antrenmanlarla matematik 2'yi alınır mı? Yoksa aktif matematik mi almalıyım? Ya da başka önerebileceğiniz bir kitap var mıdır? TYT matematik için alacağım teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aktif yayinlarina hic bulasma, hatali bircok soru ve cevap var. Bu yuzden sana yanlis bile ogretebilir.

Temelini saglamlastirmak icin antrenmanlarla matematikten devam et. 2. kitapta seni gelistirecek bircok teknik olacaktir.

Tyt matematik icin belki karekok 0, birey a gibi alternatifler de dusunulebilir. Fasikulle ilerlemeyi seviyorsan Sonuc yayinlarininki baslangic seviyesine uygun diye hatirliyorum, bakabilirsin.

Ilerleyen zamanda yeni nesil sorulara asina olman iyi olur, yeni nesil sorular iceren kitaplara yonelebilirsin. Antrenmanlarla matematik bununla ilgili yeni bir kitap da cikarmisti, ona da bakabilirsin, baslangic icin iyi olabilir.

Aktif yayinlarina hic bulasma, hatali bircok soru ve cevap var. Bu yuzden sana yanlis bile ogretebilir.

Temelini saglamlastirmak icin antrenmanlarla matematikten devam et. 2. kitapta seni gelistirecek bircok teknik olacaktir.

Tyt matematik icin belki karekok 0, birey a gibi alternatifler de dusunulebilir. Fasikulle ilerlemeyi seviyorsan Sonuc yayinlarininki baslangic seviyesine uygun diye hatirliyorum, bakabilirsin.

Ilerleyen zamanda yeni nesil sorulara asina olman iyi olur, yeni nesil sorular iceren kitaplara yonelebilirsin. Antrenmanlarla matematik bununla ilgili yeni bir kitap da cikarmisti, ona da bakabilirsin, baslangic icin iyi olabilir.
Hocam 2. kitabı almalı mıyım yani sizce?

Karekök0 al bence.
TYT matematik için uygun mu peki? 1. kitabı bitirdim, antremanlarla matematik 2 yerine alınabilir mi bu kitap hocam?

Karekok 0 dune kadar yeni nesil soru icermiyordu ama simdi kitabi yenilemisler. Istiyorsan bunu al, hosuna gittiyse devam edersin.

Antrenmanlarla matematik de güzeldir, temel atmada cok yardimci olur. Karekok 0 agir gelirse bunu alabilirsin. Ama sanirim yeni nesil sorular yok, yks oncesi temel olusturmak icin uygun.

Iki kitabin da icerigini incele mumkunse, sorularina soyle bir bak. Seviyeni biz bilmiyoruz. Adim adim ilerlemek iyidir, bir anda citayi yukseltmek zorlayabilir. Sen bilirsin.

Antrenmanlarla Matematik kitabı sınava hazırlamaktan ziyade dört işlemi gösterir, sınava hazırlamaz ki birinci kitabını zaten bitirmek üzeresin. Tekrardan ikinci kitabını almaya gerek yok, ikinci kitabını almaktan ziyade Aktif, Sonuç yayınları vb. gibi yayınlara yönelebilirsiniz. Onlar sınava hazırlar, Aktif serisi de Antrenmanlarla Matematik gibi dört işleme boğmuyor hiç değilse.

Antrenmanlarla Matematik kitabı sınava hazırlamaktan ziyade dört işlemi gösterir, sınava hazırlamaz ki birinci kitabını zaten bitirmek üzeresin. Tekrardan ikinci kitabını almaya gerek yok, ikinci kitabını almaktan ziyade Aktif, Sonuç yayınları vb. gibi yayınlara yönelebilirsiniz. Onlar sınava hazırlar, Aktif serisi de Antrenmanlarla Matematik gibi dört işleme boğmuyor hiç değilse.
Aktif yayınlarının 0'dan matematiğini mi öneriyorsunuz peki hocam?

https://www.trendyol.com/rehber-mat.../yorumlar?boutiqueId=617074&merchantId=626246 Bu kaynağı önerir misiniz peki hocam Rehber Matematiğin olması lazım TYT için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı