Antrenmanlarla Matematik alarak hata mı yaptım?

Bir İnsan 365

Picopat
Hocam merhaba 9. sınıfım ve 7. sınıftan itibaren matematikte 55 üzeri not görmedim matematiği anlamıyorum bu yüzden antrenmanlarla matematik 1 kitabını aldım ancak bazıları bu kitabın kötü olduğunu aktif matematiğin daha iyi olduğunu söylüyor sizce hatamı yaptım? Ve bu kitapla devam edersem sizce hangi kampı izlemeliyim?

Hocam merhaba 9. sınıfım ve 7. sınıftan itibaren matematikte 55 üzeri not görmedim matematiği anlamıyorum bu yüzden antrenmanlarla matematik 1 kitabını aldım ancak bazıları bu kitabın kötü olduğunu aktif matematiğin daha iyi olduğunu söylüyor sizce hatamı yaptım? Ve bu kitapla devam edersem sizce hangi kampı izlemeliyim?

Kardeşim tam zamanında başlamışsın çalışmaya öncelikle tebrik ederim antrenmanlarla matematiği de önermişlerdi zamanında bana ama aktif matematik almıştım 12. sınıfta başladım aktif gerçekten pratikleştiriyor hele hele 9. sınıfta başlaman çok iyi olmuş geleceğini iyi görüyorum devam edersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitapların çalışmaya çok etkisi yok kanımca. Önemli olan temel. 9. sınıfta çalışmaya başlamışsın bu çok güzel. Çünkü lise matematiğinin temeli 9. sınıf. Hayatsız gibi çalış demiyorum ama günde en az yarım saat tekrar + 30 saat temel matematik çalışırsan notlarında artış gözlemleyebilirsin.

Hiç denemedim bu kitabı fakat bir kitabın yeterli olup olmayacağı senin seviyene bağlı. Netlerini gerçekten arttırıyorsa devam edersin, bir süre sonra kolay gelmeye başlarsa daha farklı yayınlar denersin. 9. sınıftan çalışmaya başlaman çok iyi olmuş fakat bu gibi durumları takıntı yapma çünkü dönem atladıkça ders çalışmaktan soğuyabilirsin. Hocalarına da danış.

Yeni konular

Geri
Yukarı