Antrenmanlarla matematik nasıldır?

Mucize olduğunu düşündüğüm bir kitaptır. Taa 11 sınıfta çözüp son sene AYT denemelerinde fule yakın net çıkarmam da çok büyük rolü var. O kitaptan önce kalem bile kaldıramazdım.

Alın, 2 haftada bitirin. Daha sonra matematik yapabildiğinize şahit olacaksınız.
2 hafta da bitiyor mu ya?
Hiç matematik altyapısı olmayan birisi için 15 gün az değil mi ?

Zaman kaybı ve aldatıcı diyebilirim, size tavsiyem kolaydan-zora soruların konuya göre biçimlendirildiği video çözümlü soru bankası almanızdır. Örnek olarak: 345 TYT-AYT soru bankaları. Zorlandığınız anda video çözümü açın anlayana kadar izleyin ve o soru sizde pekişene kadar silin ve test kitabına tekrar çözün, bin nevi makine öğrenmesi gerçekleştireceksiniz. Dediklerimi layıkıyla yaparsanız ve bunu bir kazanım olarak edinirseniz o TYT-AYT soruları gözünüzle çözdüğünüz çerez sorular olur, ileri aşama olarak soruları hazırlayan kişinin perspektifinden görürsünüz sanki tersine mühendislik yapar gibi soruları rahatlıkla çözersiniz.

Mucize olduğunu düşündüğüm bir kitaptır. Taa 11 sınıfta çözüp son sene AYT denemelerinde fule yakın net çıkarmam da çok büyük rolü var. O kitaptan önce kalem bile kaldıramazdım.

Alın, 2 haftada bitirin. Daha sonra matematik yapabildiğinize şahit olacaksınız.
Neden mesajıma beğenmedim attın?

Temeli olmayan birisi alabilir, eğlenceli bir kitaptı.
Konuyu öğretiyor ve işlem yapma süresini de etkiliyor ama soru zorluğu açısından yeterli olmayabilir.
Hocam yeterli olmayabilir ne demek? Kitap sıfırın altındaki matematik temeline sahip kişilere öğretmeye çalışıyor. Ortaokul düzeyindeki kitaplardan bile daha kolay.

Hocam yeterli olmayabilir ne demek? Kitap sıfırın altındaki matematik temeline sahip kişilere öğretmeye çalışıyor. Ortaokul düzeyindeki kitaplardan bile daha kolay.
Hocam, gözünü seveyim senin. 😂
Soru zorluğu bakımından yeterli olmayabilir yazdım, kitap yeterli değil demedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı