Antrenörsüz boks yapılır mı?

Makaleler
13
İyi sosyaller. Bir iki yıl önce boks yaptım bir yaz boyunca. Şehrimde zaten birkaç tane dövüş sanatı eğitimi veren yer var ve oralara bazı sebeplerden ötürü gidemiyorum (yol, zaman vs.). Sıradan bir spor salonuna gitsem, orada tek başıma boks torbasında çalışsam olur mu? Zaten az buçuk bir şeyler biliyorum.
Maça çıkma gibi bir hayalim yok. Sadece hevesimi ve enerjimi almak için yapmayı düşünüyorum.

İyi Sosyaller. Bir iki yıl önce boks yaptım bir yaz boyunca. Şehrimde zaten birkaç tane dövüş sanatı eğitimi veren yer var ve oralara bazı sebeplerden ötürü gidemiyorum (yol, zaman vs.). Sıradan bir spor salonuna gitsem, orada tek başıma boks torbasında çalışsam olur mu? Zaten az buçuk bir şeyler biliyorum.
Maça çıkma gibi bir hayalim yok. Sadece hevesimi ve enerjimi almak için yapmayı düşünüyorum.

Tekniğe hakimsen elbette kendi başına çalışabilirsin.

Olmaz, antrenör şart değil ama sparring atacak partnerler şart. En çok bunlar geliştirir seni.
Yaparsın ama antrenör eşliğinde yapmak her zaman daha iyi, hatalarını kendin göremeyebiliyorsun çoğu zaman.
Arkadaşlar ben gelişme amacı gütmediğimi söyledim. En son kavgaya gireli 2-3 sene olmuştur. Maça çıkmayacağım ve gerçek hayatta da pek bir işime yaramayacak yani.

Geri
Yukarı