AnTuTu rekortmeni Meizu MX4 Türkiye’ye geliyor

Meizu MX4, Türk akıllı telefon pazarını ele geçirmek üzere gümbür gümbür geliyor

Meizu-MX4-800-turkiye-fiyat-teknik-ozellik-728x364.jpg

Çinli akıllı telefon üreticileri 2014’ten bu yana ülkemizi mercek altına aldılar. Önceki senelerde çeşitli cep telefonu operatörleri için ekonomik akıllı telefonlar üretmesiyle adından söz ettiren Huawei, Ascend P7 ile yurdumuza adım atmıştı hatırlarsınız. Huawei Ascend P7’nin hemen sonrasında, seriye ait Mate7 ve G7’yi de tanıtan üretici, diğer Çinli markaların da rekabete ortak olmalarını sağladı.
Huawei’nin ardından, ZTE ve Lenovo‘nun da müstakil markalarıyla yurdumuza giriş yaptılar ve şimdi sıra ünlü Android üreticisi Meizu’ya geldi. Xiaomi’nin ezeli rakibi Meizu, amiral gemisi Meizu MX4 ile Türk mobil pazarını alt üst etmek için geliyor.

meizu-turkiye-728.jpg

Üreticinin Türkiye resmi sayfasından paylaşılan bilgiye göre, MX4’ün tanıtım etkinliği 21 Ocak tarihinde gerçekleşecek ve cihazın gri renkli modeli, lansmanın hemen ardından 999 TL fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Sekiz çekirdekli MediaTek MT6595 işlemcili 2 GB RAM’li akıllı telefon, 5,36 inç büyüklüğündeki Full-HD ekranıyla %75,5 ekran/gövde oranı sunuyor ve 20,7 megapiksel arka kamerasıyla keskin fotoğraflar çekmeyi vaat ediyor.

Kaynak: AnTuTu rekortmeni Meizu MX4 Türkiye'ye geliyor

Fiyatı görünce gerçkten "OHA" diye bağırdım :D Güzel telefon. Sonunda akılları başlarına geldi çinlilerin daha erken gelseydi samsung falan tarih olurdu.

Tasarım olarak iPhone'a benzediği için bazı kesimler almayacaktır. Sonuçta insanların ilk tepkisi 'çakma iPhone' şeklinde olacaktır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar ben açıkçası geldiğinde almak istiyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Açıkçası inceleme videosunu izledikten sonra hayran kaldım diyebilirim. Sizde buradan daha detaylı bir incelemesini izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten çok iyi gözüküyor, aklıma tek gelen soru servis şimdi ekranı kırılsa ben kime gitmeliyim ? Zenfone 5 düşünüyorum herhangi bir telefonum yok belki bütçeyi artırırsam çok düşük ihitmal bunu alsam garanti işi nasıl oluyor ?
(O değil kulaklık koyun bari çinde 0.1$ kulaklık yok sanki)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı