AnyDesk'te monitör kablosunu çıkartınca görüntü donuyor

• Konuyu başlatan Kansu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 1B

Kansu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, AnyDesk kurduğum bilgisayarımın DisplayPort kablosunu çıkarınca görüntüsü donuyor. Kabloyu takar takmaz görüntü tekrar geliyor. 15 tane bilgisayara bu program ile bakmak istiyorum hepsini tek tek bağlayacak monitör mu bulmak gerekiyor. Monitör bağlantısı olmadan bu işi nasıl yapabilirim?

Monitor bagli olmadan anydesk ile goruntu alamazsiniz. Hatta soyle diyeyim, laptopun kapagi kapali olarak bile kullanamazsiniz.

@Myk61 Evet hocam. Bağlantı kuruldu. Resim verilerini bekle diyor. Ama asla açılmıyor.

@becy forumda daha önce dönüştürücü alarak çözen birileri olmuş tek çare bu galiba.

@Myk61 Evet hocam. Bağlantı kuruldu. Resim verilerini bekle diyor. Ama asla açılmıyor.

@becy forumda daha önce dönüştürücü alarak çözen birileri olmuş tek çare bu galiba.
Kiraladığımız sunucu ve VDS'ler monitörlere bağlı değiller ama uzak masaüstü ile bağlantı kurabiliyoruz. İşletim sistemi ile alakalı bir durum olabilir mi. Windows server işletim sistemi sayesindemi bunu yapıyor.

Bilgisayar görüntü çıkışına kabloyu tak ama monitörü bağlama. Sadece sokete kablo takılı kalsın bir de öyle dene. Team Viewer'da bu şekilde kullanmıştım bir ara.

Alternatif ve ücretsiz bir çözüm iletmek için yazıyorum. Şu videodaki işlemleri yapıp sanal monitör ekleyin Sonra bu ekranı yinele seçeneği yerine (ekran ayarlarından) ekranı genişlet deyin. Sonra kapağı kapatsanız bile anydesk ile görüntü almaya devam edeceksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı