AnyDesk'ten dolandırıcılık yapılabilir mi?

mehmerselim079

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçenlerde bir anketörlük işine denk geldim. Ulaştım konuştum falan eğitimlerine girdim. AnyDesk uygulamasını indirmemi söylediler xlite (cagri uyg.) İndirecekmiş süpervizörler, buradan dolandırılmam mümkün müdür? Nelere erişebiliniyor bu uygulama üzerinden bilginiz varsa söyler misiniz?

Tüm bilgisayarınıza erişiyorlar. Uzaktan kontrol ediyorlar bilgisayarınızı, bağlantıdan çıktıktan sonra izinsiz bağlantı kuramıyorlar.

Arkadaşlar merhaba, geçenlerde bir anketörlük işine denk geldim. Ulaştım konuştum falan eğitimlerine girdim. AnyDesk uygulamasını indirmemi söylediler xlite (cagri uyg.) İndirecekmiş süpervizörler, buradan dolandırılmam mümkün müdür? Nelere erişebiliniyor bu uygulama üzerinden bilginiz varsa söyler misiniz?

Yukarıdaki arkadaşlara ek olarak indirip kurdukları yazılım eğer kötü niyetliyse any desk kapatılsa bile erişime devam edebilirler.

Vallahi geçen TeamViewer'de aynı olayı yaşadım arkadaşımlaydım trolleyeceğim diye tüm şifrelerimi kaydettiğim dosyamı geçici indirilenler kısmına atmıştım oradan onu bulup kopyalamıştı kendi bilgisayarına ama ekranda Discord açıktı.

Bende Discord gözükürken dosyamı almıştı inanılmaz bir şey güvenmeyin böyle fırsatlar vermeyin karşı tarafa her şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı