AOC 2 şehre ülke ekleme

krm44

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyunumdaki herhangi bir şehre oluşturduğum medeniyeti veya var olan medeniyeti eklemek istiyorum ve senaryo yaparken o şehre basınca üstte o medeniyetin gözükmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim? YouTube'da hiç video yok konuyla ilgili.
Örneğin;

1650543270189.png

Arkadaşlar ben oyunumdaki herhangi bir şehre oluşturduğum medeniyeti veya var olan medeniyeti eklemek istiyorum ve senaryo yaparken o şehre basınca üstte o medeniyetin gözükmesini istiyorum. Nasıl yapabilirim? YouTube'da hiç video yok konuyla ilgili.
Örneğin;

Eki Görüntüle 1366230

Öyle bir şey var mı bilmiyorum sanırım yok.

bunu biliyorum ben belli şehire belli medeniyeti eklemeyi istiyorum ama bulamadım hiç
Mesela parise kendi oluşturduğum bir medeniyeti ekleyip senaryo editörde paris şehrini seçince üstte onun çıkması gibi

Herhangi bir mod ile mi oynuyorsun?
Edit: O bahsettiğin şeyi şimdi anladım, bildiğim kadarıyla oyun içi editörden yapılmıyor.

Hayır modsuz oyundayım ama her modda belli bir şehire bastınca üstte normalde olmayan ülke çıkıyor. Eren Ceylanın 2022 modunda İstanbula basınca Osmanlı çıkıyor ama modsuzda sadece Bizans var. İstanbula basınca veya herhangi bir şehire basınca bende o medeniyetin üstte çıkmasını istiyorum
Biraz karmaşık olabilir
Kısaca Paris'e kendi oluşturduğum medeniyeti ekleyip üstte "Fransa-Fransa krallığı" gibi yanına "..." ülkesini eklemek istiyorum.
Edit: O bahsettiğin şeyi şimdi anladım, bildiğim kadarıyla oyun içi editörden yapılmıyor.

Peki nasıl yapabilirim video atabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı