AOC 21.5" G2260VWQ6 vs VIEWSONIC 21.5”" VX2257-mhd

İki monitörlerde birbirlerine yakın özellikler taşıyor. İkisi de FreeSync, 1ms, 75Hz monitörler. Bu yüzden hangisi ucuz ise onu alın derim. Fakat Viewsonic Freesync Monitör forum da çok tercih ediliyor. Çoğu sistem toplayan arkadaş ta Viewsonic alıyor. Fakat, AOC'da seni üzmez. AOC'da çok güzel markadır. Dediğim gibi hangisi ucuz ise onu alın.

Aynı konuyu arayın Sosyal'de. Mevcut. AOC kullanıyorum. Sanırım tek artısı (küçük bir artı sayılmaz) DP kablosu kutu içerisinde mevcut. Yorum olarak ise Freesync kullanmıyor olmama rağmen gayet memnunum.

Vaktiniz varsa bekleyin. AOC modelinden sipariş ettim, sorun olursa buradan sizi bilgilendirirm.
Bu arada ikisi de güzel. Sanki birbirinin kopyası.
Kullandıktan sonraki yorumlarınızı bekliyorum.

Viewsonic'te dahili hoperlör var, AOC'ta yok. AOC'tan DP kablosu çıkıyor, Viewsonic'te çıkmıyor.
Aralarında kontrast farkı var. Wiewsonic LED diğeri değil. Wiewsonic daha avantajlı gibi geliyor bana.
Aynı konuyu arayın Sosyal'de. Mevcut. AOC kullanıyorum. Sanırım tek artısı (küçük bir artı sayılmaz) DP kablosu kutu içerisinde mevcut. Yorum olarak ise Freesync kullanmıyor olmama rağmen gayet memnunum.
DP çok önemli değil. Uygun fiyata çok sağlam kablolar var.
Bende aldım yeni sistem toplarken 1 kere denedim gayet güzeldi. Ama yaza kadar kullanamıycam :(
Yaz geldi sayılır fazla bişey kalmadı :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı