AOC 23.6" C24G2U/BK alınır mı?

Ne zamandan beri 1080p devri kapanıyor hocam şu anda en yüksek 1080p kullanım oranı varken öyle kolay kolay bitecek bir kalite değil uzun bir yolu var daha :).

Yavaş yavaş kapanıyor diyorum NVIDIA'ın çıkarmış olduğu RTX 3000 serisi kartlarla 2K ya geçme ihtiyacı olacak 1080p de işlemciler yetmeyebiliyor. Bu süreç RTX 4000 serisi ile hızlanacak.

Hocam doğru söylüyorsunuz ama 1080p monitörden 2K oyun oynayabiliyorsunuz şu an Call of Duty de 2K oynayabiliyorum videoları da 8K bile izleyebiliyorsunuz ve farkı hisside biliyorum her oyunda yok ama genede aklınızda olsun

Arkadaşlar monitöru aldım aşırı iyi neredeyse ghosting hiç yok biraz var tabii onun dışında 1 tane bile ölü pixel yok aşırı menunum size de tavsiye ederim ayrıca değerli yorumlarınız için de çok sağ olun.
Hocam uzun bir kullanım deneyiminiz sonrası monitörde artı eksi neler oldu paylaşabilir misiniz?

Şu an hala kullanıyorum hocam herhangi bir sıkıntı yok millet ghosting var diyor ancak yok aşırı memnunum gine param olsa bunu alırım.
Cidden mi hocam? Valla ghosting yoksa ben de almayı düşünüyordum. Renkler nasıl hocam eksileri var mı monitörün?

Cidden mi hocam? Vallahi ghosting yoksa ben de almayı düşünüyordum. Renkler nasıl hocam eksileri var mı monitörün?

Ghosting var tabii VA panelden bahsediyoruz ama ciddi derecede yok renkler fortinte, Valorant gibi pastel renkli oyunlar için iyi, ben bu monitör u oladıktan sonra Valorant da imo ya yuskeldim bayağı fark etiriyor tek eksik yan dönmüyor olması. Ben ev kulanıcısı olarak bu bütçe için bunu öneririm.

Ghosting var tabii VA panelden bahsediyoruz ama ciddi derecede yok renkler fortinte, Valorant gibi pastel renkli oyunlar için iyi, ben bu monitör u oladıktan sonra Valorant da imo ya yuskeldim bayağı fark etiriyor tek eksik yan dönmüyor olması. Ben ev kulanıcısı olarak bu bütçe için bunu öneririm.
Hocam ben de CS:GO çok oynuyorum ve Supreme rankım. TUF VG24VQ'da ghosting yaşıyordum bariz. Eğer bu model o kadar değilse tercih edeceğim. Sağdan soldan baktığınızda görüntü bozuluyor mu hocam?

Geri
Yukarı