AOC 23.8" 24G2SPAE/BK vs MSI 23.8" G2412

Arkadaşlar ITOPYA mağazasında bu monitörleri görebiliyor muyuz? Veya alınca orada ölü pixel testi filan yaparlar mı? Hiç mağazadan çıkmadan bakarlar mı? Yarın sabah aoc 24g2spae almayı düşünüyorum

Vallahi bence MSI al geç. Çok kafana takmaya gerek yok ince farkları. AOC için SPAE/BK modeli alınmaz diyorlar zaten. Spu ile biten iyiymiş herhalde.

Hocam bu monitörün spudan farkı ergonomi ve USB girişleriydi paneli aynı olması lazım. Alınmaz diyen neden öyle demiş acaba.

Lenovo işin içine girmiş. Bütçe çıkıyorsa sorduklarını unutun direkt alın. Amazon'un fırsat indirimleri bittiği için Aoc SP modeli zam görmüş. Alınmaz durumda.

Bütçe yoksa sorulan iki monitör de kafa modellerdir. Bu bütçeye şu an taht kurmuş iki kaliteli monitör.
Kafalara takılan IPS glow, ghosting falan bunlara kafa yormayın. IPS Glow zaten oluyor ama ne derece olacağı sizin şansınıza bağlı. Aynı monitörden 100 tane al hepsi farklı glow ve ghosting sunar. Panel piyangosu diyoruz buna.
AOC'da alsanız memnun olursun, MSI alsanda.

AOC marka olanı sipariş geçtim. Stok bir geliyor bir gidiyor umarım iptal olmaz.
mağazada zorladım yoktu hiç bir şekilde. inşallah gelir sizinkisi. Sanırım hem bu ürün hem de msi g2421 son stoklar. Yakında fiyatlar uçacaktır. İhtiyacı olanlar bu dönemde almalı monitörlerini.

Geri
Yukarı