AOC 24" C24G1 vs Samsung LC24RG50FQMXUF

muhammedd

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 144Hz monitör almak istiyorum. Başlıktaki iki monitör arasında kaldım. Bu iki monitör dışında önereceğiniz bir monitör varsa, bu kadar para vermene gerek yok diyeceğiniz bir ürün varsa lütfen yorumlarda belirtin. Bütçem maksimum 1400 TL. Sadece TN panel olmasın yeter. Benim için donanım tasarımdan önce gelir. Ürün linkleri;

1 aydır Aoc C24G1 kullanıyorum malzeme kalitesi iyi VA panel olması ve mat ekrana sahip olması artı özellikleri ekran kalınlık olarak fazla kalın değil. Kısaca benim tercihim Aoc'dan yana olurdu

AOC de yukarı aşağı hareket kabiliyeti var bu çok önemli bir detay benim için tek tereddütüm 300 CD değeri olan msi MAG241C bile yeterince parlak gelmedi bana aoc 250cd tek soru işareti bu bende. Şuan deli gibi araştırıyorum çok karışık ve seçeneğin bol olduğu bir konu. Mümkünse geldiğinde yorum yazarsanız çok sevinirim

AOC de yukarı aşağı hareket kabiliyeti var bu çok önemli bir detay benim için tek tereddütüm 300 CD değeri olan msi MAG241C bile yeterince parlak gelmedi bana aoc 250cd tek soru işareti bu bende. Şuan deli gibi araştırıyorum çok karışık ve seçeneğin bol olduğu bir konu. Mümkünse geldiğinde yorum yazarsanız çok sevinirim
Monitör parlaklık olarak bence gayet yeterli. Pubg OW tarzı oyunlarda parlaklığı 60, gün içinde internette gezinirken 20 seviyelerinde ayarlıyorum. Parlaklığı CS oynarken FPS moduna alıyorum bu ayarda parlaklık değeri 100 ve inanılmaz bir şekilde görüntü aydınlanıyor. Sadece CS oynarken ihtiyaç duyuyorum bu seçeneğe gölgedeki insanlar bile belli oluyor. Monitörde memnun değilim dediğim bir şey yok. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı