AOC 24" C24G1 vs Samsung LC24RG50FQMXUF

Dostum BenQ XL2411P nasıl bu ikisi arasında hangisini almalıyım aklımda AOC var ama BenQ da e-spor monitörü diyorlar arada kaldım.

TN panel olduğu için önermiyorum. Oyun konusunda iyi olabilir ama günlük kullanımda üzer diye düşünüyorum.

Ben Viewsonic'in VX2458 adlı modeliyle arada kaldım. 150-200 Lira fazla değmeye gerek var mı diye düşünüyorum. Bir de kutudan Display Port çıkıyor mu?

Zahmet olmaz ise iyi olur değerlendirme açısından. Şuan için monitörü netleştirdim yorumunuz üzerine sadece boyut kaldı onuda kararlaştırırsam siparişi veriyorum hemen
Hocam geç olduğu için kusura bakmayın. Fotoğraflarda kıyaslama yapılabilmesi için en mantıklı nasıl çekilebilir bilmediğim için böyle çektim. Sorunuz varsa müsaitim.

Dosya Ekleri

• C45FDF17-F189-4B24-9CB3-0DDAF7664E65.jpeg
    902 KB · Görüntüleme: 174
  • 02AABADB-127F-481B-A168-E095B2807BB7.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 175
Hocam geç olduğu için kusura bakmayın. Fotoğraflarda kıyaslama yapılabilmesi için en mantıklı nasıl çekilebilir bilmediğim için böyle çektim. Sorunuz varsa müsaitim.
Hocam çok teşekkür ederim gecenin bu saatinde zahmet ettiniz helal edin. 24 inç gayet ideal alıyorum bende. Tekrar teşekkür ederim.

Az önce aoc c24g1 sipariş vermek için itopyaya girdim fakat samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF modelinde indirim vardı heryerde 1800tl bandında satılırken itopyada 1545tl ye düşmüştü bende Quantum dot ve srgb, Adobe rgb gibi diğer detay özellikleri nedeni ile Samsungu aldım bakalım hayırlısı ile gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…