Satılık AOC 24" G2460VQ6 1ms 75Hz

Ölü piksel testi, kozmetik durumunu gösteren fotoğraflar ve kutu ve kutu içeriğini gösteren fotoğraflar güzel olur. Eğer düzgün olurlarsa fiyatı konuşuruz.
Ölü piksel testini yapmam için tekrardan bilgisayara bağlamam gerekiyor :( Fotoğrafları atarım.
Ölü piksel testi, kozmetik durumunu gösteren fotoğraflar ve kutu ve kutu içeriğini gösteren fotoğraflar güzel olur. Eğer düzgün olurlarsa fiyatı konuşuruz.
Hocam ürünün kutusu ve içeriği bunlar. Söylediğim gibi HDMI kablosunu şuan için ben yeni monitörümde kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    225,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 2.jpg
    2.jpg
    231,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 3.jpg
    3.jpg
    346,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 4.jpg
    4.jpg
    357,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 5.jpg
    5.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 6.jpg
    6.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 30
  • 7.jpg
    7.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Pazarlık payı var mı?
Çok fazla düşünmüyorum ama 700 civarı bırakabilirim hocam. Ben de kulaklık alacağım çünkü.
Ölü piksel testini yapmam için tekrardan bilgisayara bağlamam gerekiyor :( Fotoğrafları atarım.

Hocam ürünün kutusu ve içeriği bunlar. Söylediğim gibi HDMI kablosunu şuan için ben yeni monitörümde kullanıyorum.
@ItsAllGoodman hocam monitörle hala ilgileniyor musunuz? Yoksa başka kişilerle görüşmeye başlayacağım.

Son düzenleme:
Çok fazla düşünmüyorum ama 700 civarı bırakabilirim hocam. Ben de kulaklık alacağım çünkü.

@ItsAllGoodman hocam monitörle hala ilgileniyor musunuz? Yoksa başka kişilerle görüşmeye başlayacağım.
Hocam ben 1.5 yıl garantilisini 650'ye satmıştım. 3 yıl kullanılmış ve HDMI kablosu olmayan bir ürüne teklifim maksimum 500 olur.

Dediğim gibi. Garantisi olmayan TN panel bir monitöre kimse 750 lira vermez. Çünkü garantilisinin ikinci el piyasası 600-650 lira civarı. Garantisiz olması değerini daha da düşürür.
Anladım. 600 lira etmez mi yani bu ürün?

Yeni konular

Geri
Yukarı