AOC 2460PF HDMI ile 144 Hz verebilir mi?

onur keskin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitörümün modeli AOC 2460PF bu monitör ile HDMI 2.0 kablo ile 144Hz alabilir miyim? Monitörün kullanım kılavuzunu okuyunca biraz kafam karıştı. Kılavuzun linkini bırakıyorum buraya.
DP ile 144Hz alabiliyorum benim sorunum HDMI ile alabilmek lütfen DP kullan demezseniz sevinirim. Kılavuzu bilgili bir arkadaş inceleyip yardımcı olursa cok sevinirim ben inceledim kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Veremez gibi duruyor.
1600838281680.png

35-144 Hz arasını Display Port ile sunduğunu ve 35-120 Hz arasını HDMI ile sunduğunu belirtmişler. Tak-çalıştır olarak HDMI ile 144 Hz alamazsınız. Özel çözünürlükle +120 Hz alınır yazmışlar da ne kadar doğru, bilemem.
1600856207289.png

35-144 HZ arasını Display Port ile sunduğunu ve 35-120 HZ arasını HDMI ile sunduğunu belirtmişler. Tak-çalıştır olarak HDMI ile 144 Hz alamazsınız. Özel çözünürlükle +120 HZ alınır yazmışlar da ne kadar doğru, bilemem.
Eki Görüntüle 678229

Sanırım hiçbir şekilde HDMI ile 144Hz almam mümkün değil anladığım kadarı ile.

Benim kullandığım MSI monitör de de sitesinde hdm 120 hz diye yazıyor YouTube dan satın alan birisine yazdım 60 Hz destekliyor dedi monitörü aldım kendim de denedim hdm 60 Hz FAKAT burası önemli int.. den 8k 120 hz hem hdm hemde DP kablo aldım denedim her 2 sinde de 144 hz calisiyor daha önce calismamasinin sebebi kutusun da gelen kablo 144 hz yı desteklemediği için bilginiz olsun diye yazıyorum.

Benim kullandığım MSI monitör de de sitesinde HDM 120 HZ diye yazıyor YouTube'dan satın alan birisine yazdım 60 Hz destekliyor dedi monitörü aldım kendim de denedim HDM 60 HZ fakat burası önemli int. Den 8K 120 HZ hem HDM hem de DP kablo aldım denedim her 2'sinde de 144 Hz calisiyor daha önce calismamasinin sebebi kutusun da gelen kablo 144 Hz'yı desteklemediği için bilginiz olsun diye yazıyorum.

Acaba aldığınız kablonun modelini öğrenebilir miyim hocam bir de size zahmet olmazsa bir şey rica edeceğim bilgisayarınız da MSI Afterburner yüklü ise monitörünüz 144Hz'de iken masaüstünde boşta Memory clock kac MHz'de çalışıyor acaba söyleme şansınız var mı? Ekran kartının belleği.

Geri
Yukarı