Çözüldü AOC 24B2XH ekran parlaklığı ayarlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
AOC 24B2XH monitörümün ekran parlaklığını nereden ayarlayacağımı bulamadım. Windows'ta ayarlar sekmesinde de yok. Monitörün üstündeki tuşlardan herhangi birine yanlış basıp bozmaktan da korkuyorum. Nereden kısabilirim şu monitörün parlaklığını.

Çözüm
O korktuğun tuşlardan ayarlayacaksın, bu laptop olmadığı için windowsta görünmez. Brightness yazar. Parlaklık işareti olur korkmana gerek yok. Hem tuşların ne işe yaradığını da (sağ, sol, seçme, çıkma) öğrenmiş olursun.
O korktuğun tuşlardan ayarlayacaksın, bu laptop olmadığı için windowsta görünmez. Brightness yazar. Parlaklık işareti olur korkmana gerek yok. Hem tuşların ne işe yaradığını da (sağ, sol, seçme, çıkma) öğrenmiş olursun.

Çözüm
O korktuğun tuşlardan ayarlayacaksın, bu laptop olmadığı için Windows'ta görünmez. Brightness yazar. Parlaklık işareti olur korkmana gerek yok. Hem tuşların ne işe yaradığını da (sağ, sol, seçme, çıkma) öğrenmiş olursun.

Denedim tuşların teker teker ne yaptıklarını buldum sonra da parlaklığı ayarladım. Çok sağ olasın.

Geri
Yukarı