AOC 24G2sp sıkışık pixel düzeltilebilir mi?

tugaycevikx

Hectopat
Merhaba dün Amazon'dan AOC 24G2sp ürününü satın aldım 1 adet sıkışık pixel olduğunu tespit ettim. Sizce ürünü iade mi edeyim kullanayım mı? Düzeltebilir miyim? İleride büyür mü geçer mi? Sağ alt tarafta olduğu için gözüme çarpıyor bazen nerede olduğunu tekrar bulmak için pixel test açtığım bile oluyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-11-23 saat 17.22.03_5bdf194c.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-11-23 saat 17.22.03_5bdf194c.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 59
Ölü ya da sıkışmış pikselin düzelmesi çok çok nadir bir olaydır genelde asla kaybolmazlar ve zamanla çoğalabilirler. O yüzden böyle durumlarda en iyi seçenek yol yakınken iade etmektir.

Ölü ya da sıkışmış pikselin düzelmesi çok çok nadir bir olaydır genelde asla kaybolmazlar ve zamanla çoğalabilirler. O yüzden böyle durumlarda en iyi seçenek yol yakınken iade etmektir.

Amazon ile görüştüm %20 para iadesi yaptılar ürün bende kaldı bu da yaklaşık 1000 TL bulunduğum şehirdeki AOC yetkili servisine baktım yorumları çok iyi daha önce ölü ve sıkışmış pixel monitorleri değiştirmişler garantime güvenerek kabul ettim sizce hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu?

Amazon ile görüştüm %20 para iadesi yaptılar ürün bende kaldı bu da yaklaşık 1000 TL bulunduğum şehirdeki AOC yetkili servisine baktım yorumları çok iyi daha önce ölü ve sıkışmış pixel monitorleri değiştirmişler garantime güvenerek kabul ettim sizce hayırlı olsun mu geçmiş olsun mu?

Ürünü 800 lira ucuza sat daha sonra sıfıra tekrar alırsın zararın olmaz kârın olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı