AOC 24g2spu/bk Hz ayarı nasıl değiştirilir?

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Monitörümün Hz ayarını bir türlü değiştiremedim nasıl değiştiririm adım adım yazar mısınız? Videolara baktım ama Hz ayarı çıkmıyor sadece 64 Hz var ve o seçili. Monitörüm AOC 24g2spu/bk.
@Onur019

Monitörümün Hz ayarını bir türlü değiştiremedim nasıl değiştiririm adım adım yazar mısınız? Videolara baktım ama Hz ayarı çıkmıyor sadece 64 Hz var ve o seçili. Monitörüm AOC 24g2spu/bk.
@Onur019

Nasıl ya ben aldığımda direk 165 olarak gelmişti. Fiziksel düğmelerle extra bölümüne gel bir de gmenu indir orada da gözükür.

Ekran kartı driverınız kurulu mu?

Ekran kartı driverınız kurulu mu?
Laptopamı bağlı ?
Hayır yeni sistem ilk kez kurdum denemek istedim o yüzden test yapacaktım ölü pixel ve ghosting sonrasında da Windows 11 yapıp herşeyi kurmayı düşünüyorum ama Hz değişmeyince sormak istedim.

Ekran kartı sürücüsünü kurdun mu?

Monitör'ün görüntü kablosunu ekran kartına mı bağladın yoksa anakarta mı?
Ekran kartı ve hayır henüz sürücüyü kurmadım üstte anlattım.

Hayır yeni sistem ilk kez kurdum denemek istedim o yüzden test yapacaktım ölü pixel ve ghosting sonrasında da Windows 11 yapıp her şeyi kurmayı düşünüyorum ama Hz değişmeyince sormak istedim.

Hocam ekran kartı sürücülerini kurun.

Hayır yeni sistem ilk kez kurdum denemek istedim o yüzden test yapacaktım ölü pixel ve ghosting sonrasında da Windows 11 yapıp her şeyi kurmayı düşünüyorum ama Hz değişmeyince sormak istedim.

Ekran kartı sürücüsünü kurmadıysan bu durumun olması normal. Ekran kartı sürücüsünü ve genel sistem sürücülerini kurup öyle dene bir de.

Windows Update ile hemen hemen her sürücün kurulur. Ekran kartı sürcünü de kurar ama ekstradan elle kurmak daha iyi olabilir.

Ekran kartı sürücüsünü kurmadıysan bu durumun olması normal. Ekran kartı sürücüsünü ve genel sistem sürücülerini kurup öyle dene bir de.

Windows Update ile hemen hemen her sürücün kurulur. Ekran kartı sürcünü de kurar ama ekstradan elle kurmak daha iyi olabilir.
Hocam şimdi Windows 10 ile gelmiş sistem ben 11 yapacağım yaptıktan sonra sürücüleri yüklemeyi düşünüyorum. Windows update ile adım adım nasıl yaparım? Bayadır bilgisayarlar ile uğraşmıyorum o yüzden şu anda eskiye kıyasla neredeyse PC cahiliyim desem yeridir o yüzden sizlere soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı