AOC 24G2SPU/BK vs ASUS VG258QR

oğuz.han.26

Femtopat
Daha fazla  

Arkadaşlar sizce hangisi almalıyım ASUS 0.5 ms ama ASUS düşünüyorum hangisi daha mantıklı?

AOC monitör kullanmıştım fakat aynı model değil. Çok ghosting yaşıyordum ve renkler çok soluk kalıyordu. Ama bu modeli hakkında bir fikrim yok. ASUS daha güvenilir geliyor bana.

AOC olan daha iyi ama sadece Ankara şubesinde kalmış webe satışı kapatmışlar.

Gidip yerinden almanız gerekiyor imkanınız varsa gitmişken testini de orada yaptırın.

Kişisel fikrim ASUS monitörlerden uzak durman konusunda...
Çok kronik hatalı ve sorun çıkartan modelleri var piyasada.
AOC güzel bir monitör firması. Bu baktığınız model de efsaneleşmiş 24G2U modelinin yeni versiyonu. Bence AOC tercih et.
Ama GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bunu tavsiye ederim.

Dostum ama ms farkından dolayı ASUS iyi ama 0.5ms ASUS AOC 1ms

Kişisel fikrim ASUS monitörlerden uzak durman konusunda...
Çok kronik hatalı ve sorun çıkartan modelleri var piyasada.
AOC güzel bir monitör firması. Bu baktığınız model de efsaneleşmiş 24G2U modelinin yeni versiyonu. Bence AOC tercih et.
Ama GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bunu tavsiye ederim.

Bu AMD ekran. Karti icin die biliyorum NVIDIA ekran kartim var

FreeSync hem NVIDIA hem AMD ile uyumludur. Senin ekran kartın yanılmıyorsam GTX 1060 üzerinde ise her FreeSync monitör ile G-SYNC açabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı