AOC 24G2U 144hz IPS Ölü Piksel Monitör Alınır mı?

Bende bu monitörü almayı düşünüyorum :) AOC C24G1 indirime girmezse eğer bunu alıp geçiceğim.
indirimi çok bekleriz gibi geliyor hocam keşke girse de alabilsek bir an önce :) bu monitör de fena değil gibi tek düşündüğüm şey curved ekrana alışabilir miyim acaba diyorum
Aynı monitörün sıfırını yaklaşık 4-5 ay önce 1000 TL'ye aldım. Bence hem 2.el hem ölü pixelli hali hiç alınmaz bu fiyata.
hocam bu arada ikinci el mi oluyor? Satıcıya sordum durumu sıfır dedi fakat açıldığı için mi öyle dediniz

Son düzenleme:
indirimi çok bekleriz gibi geliyor hocam keşke girse de alabilsek bir an önce :) bu monitör de fena değil gibi tek düşündüğüm şey curved ekrana alışabilir miyim acaba diyorum

hocam bu arada ikinci el mi oluyor? Satıcıya sordum durumu sıfır dedi fakat açıldığı için mi öyle dediniz
Alışırsın Curved ekrana. Hatta alıştığında Televizyon izlemek (Televizyon Curved değilse) tuhafına gidecek 🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı