AOC 24G2U 24" 1MS 144Hz Alınır Mı?

Valla hocam forumda ölü piksel çıktı diyenleri %90'ı İtopya'dan aldı. Benim gördüğüm bu. Çok büyük ihtimalle ölü piksel çıkan monitörleri tekrar sattılar, dolayısıyla İtopya'dan alanlarda tekrar çıktı. Sinerji'den, İncehesap'tan, Hepsiburada'dan, QP'den alanlarda pek çıkmadı. Ben çok memnunum, bugün olsa yine alırdım. Ama kesinlikle İtopya'dan almazdım, orası kesin.

evet fikirleri tartıyorum biraz bu monitörün diğer opsiyonlarında da aynı panel kullanıldığını okudum,sorun paneli üreten firmadan mı kaynaklı yoksa AOC'un kalite kontrolünde mi onu anlamış değilim.
Anlaşıldı iade talebi oluşturulmuştur. teşekkürler yardımlarınız için ilk ve son itopyaydı bu denemek istemiştim demek ki denemeye bile değmezmiş QPyi tercih edicem orada diğer sitelerden biraz daha ucuz şu anda. Bu model dışında aynı segmentte başka modeller tavsiye ederseniz onları da değerlendirebilirim.

Son düzenleme:
@Elemandares
@Eryd

Valla bence de bir oyun çevirdiler kesinlikle. İtopya böyle şeylere alet olarak satışlarını düşürüyor bence. Her neyse Kara Cuma'da İtopya'da 999 TL olunca atladık haliyle. Ama neredeyse hepsi ölü pikselli çıkınca iadeler kuyruğunda buyrun cenaze namazına oldu.

Ama ben o cenaze namazına katılmadım. Garanti sonuna doğru surprise motherf*cker! diye çıkacağım karşılarına.

Son bir soruyla başınızı ağrıtacağım ben kutuyu açarken bazı naylonları vs attım iadeyi alırken bunların eksiklikleri problem yaratır mı?

Son bir soruyla başınızı ağrıtacağım ben kutuyu açarken bazı naylonları vs attım iadeyi alırken bunların eksiklikleri problem yaratır mı?
Bu sorun olabilir. Kutulama da tam olmalı ki güvenli şekilde ulaşsın.
Bunu AOC veya İtopya'ya sormanız lazım.

Bu sorun olabilir. Kutulama da tam olmalı ki güvenli şekilde ulaşsın.
Bunu AOC veya İtopya'ya sormanız lazım.

Straforu duruyor ama kast ettiğim işte kabloları koyduğumuz naylon ekranın içinden çıktığı naylon tarzı şeyler güvenliğini etkileyeceğeni zannetmiyorum

Straforu duruyor ama kast ettiğim işte kabloları koyduğumuz naylon ekranın içinden çıktığı naylon tarzı şeyler güvenliğini etkileyeceğeni zannetmiyorum.

Kutu içeriği tam olsun naylonu problem olmaz garanti kılavuzu falan.

Kutu içeriği tam olsun naylonu problem olmaz garanti kılavuzu falan.
teşekkür ederim içimi rahatlattınız mesafeli satış sözleşmesi gereği sanıyorum bir sebep belirtmeme gerek yok geri iade isteyebilirim ama itopyayı aradığımda gerekçeyi belirten bir kağıt koymamı istediler bu bir ayak oyunu değil değil mi ona göre ölü pixel vs yazan bir kağıt koymuştum ama beğenmedim iade istiyorum yazan bir kağıtta koyabilirim henüz kargoya verilmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…