AOC 24G2U 24" 1MS 144Hz Alınır Mı?

keşke ben de hepsiburada kullansaydım diyorum fiyat farkı 50 lira kadardı ama oradaki kullancı yorumlarında hiç kimse bir şikayette bulunmamıştı bu geri iade değişim süreçleri psikolojik olarak çok yorucu oluyor benim açımdan beklediğim süre zarfında da vasat bir monitör kullanmak durumundayım
Valla hocam forumda ölü piksel çıktı diyenleri %90'ı İtopya'dan aldı. Benim gördüğüm bu. Çok büyük ihtimalle ölü piksel çıkan monitörleri tekrar sattılar, dolayısıyla İtopya'dan alanlarda tekrar çıktı. Sinerji'den, İncehesap'tan, Hepsiburada'dan, QP'den alanlarda pek çıkmadı. Ben çok memnunum, bugün olsa yine alırdım. Ama kesinlikle İtopya'dan almazdım, orası kesin.

İtopya veya AOC değil hayır. Ben eksik kullanmışım cümleyi. Yani genel bir kanı olarak risk. Ölü piksel geçmedi hayır geçmesi de mümkün değil. Öyle biliyorum en azından.

Sizi etkilemiş olmayım. Bir anket yapıp 100 kişiye sorsanız 80'i iade edip o paraya başka monitör almanızı söyleyecektir. Biraz daha düşünün anında karar vermek zorunda değilsiniz. Biraz daha fikir gelsin..
evet fikirleri tartıyorum biraz bu monitörün diğer opsiyonlarında da aynı panel kullanıldığını okudum,sorun paneli üreten firmadan mı kaynaklı yoksa AOC'un kalite kontrolünde mi onu anlamış değilim.
Valla hocam forumda ölü piksel çıktı diyenleri %90'ı İtopya'dan aldı. Benim gördüğüm bu. Çok büyük ihtimalle ölü piksel çıkan monitörleri tekrar sattılar, dolayısıyla İtopya'dan alanlarda tekrar çıktı. Sinerji'den, İncehesap'tan, Hepsiburada'dan, QP'den alanlarda pek çıkmadı. Ben çok memnunum, bugün olsa yine alırdım. Ama kesinlikle İtopya'dan almazdım, orası kesin.
Anlaşıldı iade talebi oluşturulmuştur. teşekkürler yardımlarınız için ilk ve son itopyaydı bu :) denemek istemiştim demek ki denemeye bile değmezmiş QPyi tercih edicem orada diğer sitelerden biraz daha ucuz şu anda. Bu model dışında aynı segmentte başka modeller tavsiye ederseniz onları da değerlendirebilirim.

Son düzenleme:
@Elemandares
@Eryd

Valla bence de bir oyun çevirdiler kesinlikle. İtopya böyle şeylere alet olarak satışlarını düşürüyor bence. Her neyse Kara Cuma'da İtopya'da 999 TL olunca atladık haliyle. Ama neredeyse hepsi ölü pikselli çıkınca iadeler kuyruğunda buyrun cenaze namazına oldu.

Ama ben o cenaze namazına katılmadım. Garanti sonuna doğru surprise motherf*cker! diye çıkacağım karşılarına. 😝

Kutu içeriği tam olsun naylonu problem olmaz garanti kılavuzu falan.
teşekkür ederim içimi rahatlattınız :) mesafeli satış sözleşmesi gereği sanıyorum bir sebep belirtmeme gerek yok geri iade isteyebilirim ama itopyayı aradığımda gerekçeyi belirten bir kağıt koymamı istediler bu bir ayak oyunu değil değil mi:) ona göre ölü pixel vs yazan bir kağıt koymuştum ama beğenmedim iade istiyorum yazan bir kağıtta koyabilirim henüz kargoya verilmedi

Yeni konular

Geri
Yukarı