Çözüldü AOC 24G2u Monitör "Genel PnP monitör" Olarak Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Numan61

Centipat
Merhabalar hayırlı aksamlar. Yeni monitör aldim ama böyle bir sorunum var, bunu nasil halledebilirim? İnt pek bulamadim pek de önemli bir şey degilmis, birkac kişiye sordum öyle dediler. Monitör model: AOC 24g2U kutu icinde CD vardi ama PC'de CD-ROM olmadigi icin kuramadim. CD'yi de birkac kişiye sordugumda bir şey olmaz demişti ama icim pek rahat etmedi acikcasi, belki bir sorun olur gibisinden ilerde. Şimdiden yardimlariniz icin teşekkürler.

as4r214.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Problem yok, PnP "Plug & Play" anlamına geliyor. Tak çalıştır monitör olduğu için PnP görünüyor sistemde. Ek kurulum yapmaya gerek yok. Günümüzde neredeyse tüm monitörler PnP görünüyor.
Problem yok, PnP "Plug & Play" anlamına geliyor. Tak çalıştır monitör olduğu için PnP görünüyor sistemde. Ek kurulum yapmaya gerek yok. Günümüzde neredeyse tüm monitörler PnP görünüyor.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı