Çözüldü AOC 24G2U PnP monitör olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

harunEr

Centipat
Monitör
Aoc monitör
Selamünaleyküm arkadaşlar. AOC 24G2U 144 Hz monitör aldım. Driver kurmama gerek var mı? Aygıt yöneticisinde PnP monitör yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun yok hocam, aynı ürünü kullanıyoruz bende de Genel PnP monitör yazıyor. Driver kurmanıza gerek yok ama renk modlarını hızlıca ayarlamak isterseniz indirebilirsiniz.
Sorun yok hocam, aynı ürünü kullanıyoruz bende de Genel PnP monitör yazıyor. Driver kurmanıza gerek yok ama renk modlarını hızlıca ayarlamak isterseniz indirebilirsiniz.

Çözüm
He tamam hocam ben sorun var sandım monitör de o yüzden çünkü CS:GO da monitörü oyun moduna aldığım da böyle sanki biraz görüntü kalitesi softlaşıyor gibi ondan korktum Teşekkür ederim

He tamam hocam ben sorun var sandım monitör de o yüzden çünkü CS:GO da monitörü oyun moduna aldığım da böyle sanki biraz görüntü kalitesi softlaşıyor gibi ondan korktum Teşekkür ederim
Rica ederim, PnP zaten "Plug & Play" anlamına gelmekte, Türkçeye çevirdiğimizde ise Tak çalıştır monitör olduğu için PnP olarak görünüyor sistemde. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Günümüzde neredeyse tüm monitörler PnP gözükmekte.

Rica ederim, PnP zaten "plug & play" anlamına gelmekte, Türkçeye çevirdiğimizde ise tak çalıştır monitör olduğu için PnP olarak görünüyor sistemde. Ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Günümüzde neredeyse tüm monitörler PnP gözükmekte.

Teşekkürler reis. Bir de şey sorabilir miyim CS:GO'da monitör 16:9 da çok net ama 4:3'e aldığım da biraz softlaşıyor görüntü ve oyun moduna aldığım zaman da softlaşıyor görüntü kalitesi biraz bilgin var mı acaba bu konuda.

Teşekkürler reis. Bir de şey sorabilir miyim CS:GO'da monitör 16:9 da çok net ama 4:3'e aldığım da biraz softlaşıyor görüntü ve oyun moduna aldığım zaman da softlaşıyor görüntü kalitesi biraz bilgin var mı acaba bu konuda.
CS:GO oynamıyorum maalesef bilgim yok.

Geri
Yukarı