AOC 24G2U monitör incelemesi

@mustaine doğrudan 24G2U ile denemedim ama C24G1 ile denedim PS4'te, herhangi bir sorun yoktu. Monitör uyumlu mu dersen evet, uyumlu. HDMI girişi olan ve dinozor olmayan çoğu monitör PS4 ile uyumlu.
İncelemede göremediğim için ekliyorum: Gölgelenme konusunda başarılı bir monitör, şüpheniz olmasın.
Hayırlı olsun.

Acaba Input Lag olur mu diye bir an düşündüm de. Sizin deneyimlediğiniz monitör kaç Hz idi?

@Bora Dere rahatsız ediyorum ama karanlık odada gerçeğe yakın şekilde black uniformaty testi yapabilme imkanınız var mı?

@Bora Dere rahatsız ediyorum ama karanlık odada gerçeğe yakın şekilde black uniformaty testi yapabilme imkanınız var mı?
Aklımda. Odamı karanlık hale getirebilirsem yapıp sonuçları paylaşacağım.

Bir zamanlar paso bunu öneriyordum. İtopya'da dediğiniz gibi 1300 TL'ye bulunabiliyordu. Hatta indirimlerde 999 TL'ye bile düştüğü oluyordu. Efsane bir monitördür. Hayırlı olsun.

Güzel bir inceleme.
AOC I-Menu olan programı değiştirmiş mi? Benim 5 yıllık AOC'de I-Menu kullanıyorum.
Asıl sorum ise; hızlı sahnelerde titreme, gölgelenme vs. var mı oyun oynarken?

AOC I-Menu olan programı değiştirmiş mi?
G-Menu'yü bulunca diğerlerine bakmadım. Olmazsa yarın inceleyip ekleyeyim konuya.

Asıl sorum ise; hızlı sahnelerde titreme, gölgelenme vs. var mı oyun oynarken?
Şimdilik sadece The Witcher 3 ve Rocket League'de test edebildim. İkisinde de herhangi bir titreme, yırtılma vs. gözlemlemedim.

Monitörün driverını kurmak artı bir özellik sağlar mı? Ben düz tak çalıştır kullanıyorum. Model AOC 27G2U.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…