AOC 24G2U monitörden ara ara yanık kokusu geliyor

SHiRoU

Hectopat
AOC 24G2U monitörümden ara ara yanık kokusu geliyor.

İlk başlarda kasadan geliyor sanıyordum ancak kasayı masanın arkasına, yere aldım. Koku tekrar gelmeye başlayınca monitörden olduğunu anladım.

Monitör kapalı iken üstten dar bir açı ile ekran baktığımda ise ekranda beyaz beyaz sınırları düzensiz alanların olduğunu fark ettim. Sanırım kokuya sebep olan yerler ve bu alanlar gittikçe artıyor. Sebebini anlamış değilim. Görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yok. Tek endişem garanti süresi bittikten sonra bozulacak olması :)

Bu haliyle garantiye yollasam değişim yapacaklarını sanmıyorum.

Acaba sebebi nedir, önemli midir değil midir? Yardımcı olabilirseniz mutlu olurum.

İyi forumlar.

Ürün hatalı üretim ise değişim yaparlar neden yapmasınlar? Siz ekrana fiziksel bir zarar verdiniz mi? Vermediyseniz ve üründe üretim hatası varsa bu zaten anlaşılır.

Ürün hatalı üretim ise değişim yaparlar neden yapmasınlar? Siz ekrana fiziksel bir zarar verdiniz mi? Vermediyseniz ve üründe üretim hatası varsa bu zaten anlaşılır.
indirimdeyken almıştım. ürünün iade ürün olduğunu düşünüyorum. Ürüne her hangi bir zarar vermedim. Düşürmedim. Gözlük beziyle siliyorum :)
Uygun bir zamanda garantiye göndereyim en iyisi.

indirimdeyken almıştım. ürünün iade ürün olduğunu düşünüyorum. Ürüne her hangi bir zarar vermedim. Düşürmedim. Gözlük beziyle siliyorum :)
Uygun bir zamanda garantiye göndereyim en iyisi.
hocam naptınız garanti süreci felan sonuç nedir ? Benimkindede biraz önce çok ağır yanık kokusu kapladı direk fişi çektim

Yeni konular

Geri
Yukarı