AOC 24G2U mu, ASUS VG279Q1A mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Daha önce AOC 24G2U kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim: Hiç memnun kalmadım. İlk aldığımda 3 adet ölü piksel çıkıp geri yolladım ve en az 3 kere servise yolladım. En son dün geldi ve şuan yine bir ölü piksel var şaka gibi. Gerçi ölü pikselin oyun deneyimine bir zararı olmuyor. Ayrıca IPS panel diye övdükleri paneli önceki kullandığım GİGABYTE AORUS 27'' AD27QD kadar beğenmedim.Daha bir soluktu renkler. ASUS hakkında bilgim yok.

• Beğen
İfadeler: Tim
Sıfır ürün alıyoruz piksel hediye ediyorlar sanki. Geçmiş olsun hocam. Kaç adet ölü piksel çıktı? Servis kabul etmeyebilir bu durumu.
Maalesef. Bu konularda çok şanssızım son haftalarda. En son monitörde de ölü piksel çıktı ve serviste 30 gün bekledi. Kulaklık aldığımda mikrofonu bozuk çıktı ama 2 güne yenisiyle değiştirildi.

Umarım bu monitör de değiştirilince güzel bir şey gelir.

Ölü piksellere gelince, 1-3 arası diyebilirim. 1 piksel tamamen ölü, diğer ikisi parlak. Hepsi yan yana.

Vatan Bilgisayar'a gidip monitörü değiştirdim ve test edip sağlamını aldım. Çok memnunum. ASUS VG249Q modelini tavsiye ederim. :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı